Faydalı bilgiler
Trend

Bilyoner ve Nesine Yasal mı?

Bilyoner ve Nesine Yasal mı?

Hem Bilyoner hem de Nesine sitesinin yasal olduğunu görmekteyiz. Bilyoner, ilk defa 2003 senesinde kurulmuş ve İstanbul merkezli bir firma olarak müşteri kabul etmeye başlamıştır. Legal bir ofistir. Milli Piyango ve Spor Toto bayileri içinde yer alır. Mobil hizmetleri söz konusudur.

Nesine firması, 2006 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Oyun oynatma iznini çıkılan iddaa ihalesinden sonra almıştır. Yasal, güvenilir, legal ve sorunsuz bir bahis firması olarak beklentileri karşılamaktadır. Resmi sitesi üzerinden hem iddaa oyunlarına hem de Spor Toto opsiyonlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bilyoner ve Nesine Bağlı Bulundukları Kurum Karşılaştırması

Bilyoner firması, 2013 yılında ortaklık yapısında değişikliğe gitmiştir. Buna göre yüzde 50’lik kısım yabancı bir firma olan Intralot’a ait iken kalan yüzde 50 ise Tek Elektronik bünyesindedir. Nesine.com işletmesi ise yerli ve bir firmaya aittir. O da Doğan Online adı ile karşımıza çıkar.

Bilyoner ve Nesine Ödeme Yöntemleri Karşılaştırması

Bilyoner mi Nesine mi:Nesine ödeme yöntemleri, özellikle para çekim konusunda avantaj sağlar. Aynı zamanda bu durum limitler için de geçerlidir. Nesine sayfasından; ATM, havale, hızlı para çekimi, EFT kullanılabilir. Minimum 10 TL alım yapmak mümkündür. İşlem süresi saniyeler sürmektedir.

Bilyoner firmasının ise sadece banka havalesini kabul ettiğini görmekteyiz. Bunun yanı sıra iki farklı para çekim limiti vardır. Birisi 10 TL iken, anında para çekim için ise hesapta 20 TL olmak zorundadır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu