Faydalı bilgiler

Galatasarayın Arjantinli Eski Oyuncuları Kimlerdir?

Galatasarayın Arjantinli eski oyuncuları kimlerdir: Galatasarayın Arjantinli eski oyuncuları her zaman en çok merak edilen konuların içinde yer almıştır. Buna dair tüm detaylar ise kesinlikle yazımızda bulunuyor.

Galatasarayın Arjantinli İlk Oyuncusu Kimdir?

Galatasarayın Arjantinli eski oyuncuları kimlerdir: Takıma gelmiş olan ilk Arjantinli oyuncu Carrusca’dır. 2006 senesinde transfer olan başarılı orta saha oyuncusu, 25 maçta görev almıştır. Bu süre zarfında kaydetmiş olduğu gol sayısı sadece 2 olarak dikkat çeker. Ardından ise 2009 yılında Club Estudiantes’e, yani geldiği takıma geri gitmiştir.

Galatasarayın Arjantinli Eski Oyuncuları Hangileridir?

Galatasarayın Arjantinli eski oyuncuları şunlardır;

  • Leo Franco takım tarihinde önemli bir isimdir. Çünkü 1 sene boyunca takımın kalesini korumuş ve 37 maça çıkmıştır.
  • Insua ise defans oyuncusu olarak Liverpool takımından alınmıştır. 1 yıl görev yapmıştır. Bu sürede sarı kırmızılı ekiple beraber 19 maça çıkmıştır.
  • Culio ise Galatasaray takımında 2 yıl boyunca çalışmıştır. Romanya takımı Cluj’dan transfer edilmiştir. Orta saha oyuncusu 19 maça çıkmış ve 4 gol atmıştır.
  • Burdisso ise 2014 yılında takıma katılmıştır. Çok uzun süre boyunca burada kalmamasıyla bilinmektedir. Yalnızca 4 müsabakaya çıkmıştır.

Son olarak sarı kırmızılı takımın bir diğer Arjantinli oyuncusu olan Lucas’dan bahsetmek lazım. 2014 yılında CA Fenix ekibinden transfer edilmiş bir forvet oyuncusudur. İstenilen performansı gösterememiş ve yalnızca 5 maçta görev almıştır. Aynı zamanda gol atamamıştır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu