Faydalı bilgiler
Trend

Nesine, Milli Piyango

Nesine, Milli Piyango

Türk bet sektörünün en deneyimli isimlerinden birisi olan Nesine firması; sahip olduğu resmi oyun oynatma lisansı sayesinde beklentileri sonuna kadar karşılayan güvenilir bir işletmedir. Nesine, Milli Piyango bayileri arasında yer alan bir ofistir. Bu sayede şansınızı deneyebilir ve işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Milli Piyango katılımı alınmış karar sonrasında söz konusu değildir.

Nesine Milli Piyango Oyunları Var mı?

Nesine, Milli Piyango ve Spor Toto oyunları içinde dikkat çeken Milli Piyango katılımımı artık site üzerinden yapmanız mümkün değildir. Buna dair alınmış olan bir karar söz konusudur. Nesine Milli Piyango menüsü, bu oyunların özelleştirilmesinden sonra siteden kaldırılmıştır.

29 Temmuz 2020 gününde Süper Şans Topu, Süper Sayısal Loto ve Milli Piyango oyunlarına son verilmiştir. Artık bu oyunlara katılım, site üzerinden gerçekleştirilemez. 30 Temmuz 2020 tarihinde ise Para loto oyunu hizmetine son verilmiştir. Son olarak 31 Temmuz 2020 günü Nesine, Milli Piyango oyunları içinde bulunan Süper Piyango ve Süper On Numara hizmetleri durdurulmuştur.

Firmanın resmi sitesinden sadece Milli Piyango geçmiş biletlerinize ve aynı zamanda yapmış olduğunuz kuponlara erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için online olunmasının sonrasında ilk olarak hesabım, ardından kuponlarım, daha sonra ise ilgili oyun sekmelerine tıklamak yeterli olacaktır. Onun haricinde oyun katılımı ise yapılamaz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu