Haber

Adana Demirspor’dan temsili Fiorentina maçı

 Adana Demirspor, depremzedelere dayanak olmak için İtaya Serie A ekiplerinden Fiorentina ile temsili bir yarışma meydana getirecek. Fiziki rastgele bir karşı karşıya gelme oynanmayacak olup, 33 bin bilet satışa çıkacak ve buradan elde edilmiş gelir AFAD’a gönderilecek.

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 vilayette yıkıcı hasarlara sebep olan zelzelelerde ziyan görenler için yardım kampanyaları sürüyor. Adana Demirspor da bu kapsamda İtalyan grubu Fiorentina ile 16 Şubat Perşembe günü saat 20.00’de temsili bir çaba meydana getirecek. Fiziki bir karşı karşıya gelme oynanmayacak, yalnızca yardım gayeli düzenlenecek bu temsili yarışma için 33 bin bilet, bu akşam 19.40’ta satışa sunulacak.

Bilet satışından elde edilmiş gelir afetzedelere gönderilmek suretiyle AFAD’a verilecek. Bilet tutarları ise gün içinde ayrıyeten duyuru edilecek.

ADANA DEMİRSPOR AÇIKLAMA YAPTI!

Yaralarımızı daima beraber sarmak suretiyle organize ettiğimiz Temsili Maçlarımızda zelzele bölgesi için tek yürek oluyoruz. Bu kapsamda birinci Temsili Maçımızı İtalya’nın Serie A Ligi’ndeki gruplarından
Fiorentina ile gerçekleştiriyoruz.

*Fiziki olarak rastgele bir karşı karşıya gelme yapılmayacaktır.
*Biletlerimiz bu akşam 19.40’da satışa çıkarılacaktır.
*Bilet tutarları gün içinde ayrıyeten duyuru edilecektir.
*Temsili Maçımızdan elde edilecek tüm gelir sarsıntı bölgesi için AFAD’a gönderilecektir.

*http://passo.com.tr ve Passo taşınabilir uygulaması üstünden alınacak bilet fiyatlarında Passo rastgele bir hizmet fiyatı almayacaktır.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu