Haber

Ahmet Ağaoğlu, Erce Kardeşler’le olan görüşmesini söyledi! ‘Ürkü içerisindeydi’

Kahramanmaraş’ta Saat 04.17’de, 7.4 büyüklüğünde 7 km derinliğinde sarsıntı meydana geldi. Doğu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile İç Anadolu ve Akdeniz Bölgesinde bir oldukça vilayet zelzeleyle sallandı. Kahramanmaraş sonrası Gaziantep’te de biri 6.6, başkası 6.5 olmak suretiyle iki sarsıntı meydana geldi.

Spor kulüplerinin de etkilendiği vakayla ilgili olarak Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kurum beIN Sports’a bağlaranarak kıymetli açıklamalarda bulunmuş oldu.

İşte Ağaoğlu’nun açıklamaları şu halde:

“Sabah Hatayspor liderini aradım, telefonuna ulaşılamıyordu. Kamil Ahmet ve Erce’yi aradım. Kamil Ahmet’e ulaşamadım. Erce hemen sonra beni aradı. Ürkü içerisindeydi. Oldukca büyük dehşet içerisindeydi. Sakinleştirmeye çalıştım sadece ne kadar başarıya ulaşmış oldum bilmiyorum.”

“Malatya’daki bir oyuncu hariç, yanılmıyorsan adı Ahmet’ti; diğeri vilayetlerden Şanlıurfa’dan, Adıyaman’dan, Antep’ten futbol kulüpleriyle ilgili olarak, her yeri arıyorum, negatif bir şey yansımadı.”

“İki destek hoca ve yanılmıyorsam bir oyuncunun yıkıntı altında bulunduğunu söylemiş oldu. Sakinleştirmeye çalıştım lakin ne kadar başarıya ulaşmış olduğumu bilmiyorum. İnşallah bir an evvel o arkadaşlarımıza, kardeşlerimize, yıkıntı altında kalan her insana ulaşılır.”

‘ELİMİZDEN NE GELİYORSA’

“Bu işler yalnızca temenni ile olmuyor. Elimizden ne gelen var ise, kişi olarak, kurum olarak yapabileceğimiz her şeyi yapacağımız gün, bugün!”

“TS Club’larda ne kadar kışlık yapıt var ise, yarın sabah sayın valimizin uyumunda, tüm bu eserleri, bunların içinde bere, atkı, battaniye, ne kadar kışlık yapıt var TS Kulüpleri büsbütün boşalttık. 1-1.5 tır bir şey olacağını varsayım ediyorum.”

‘KENETLENİLECEK GÜN BUGÜN’

“Kenetlenilecek gün, bugün. Biz yalnızca kurum ve kişi olarak sorumluluğumuzun yerine getirmeye çalışıyoruz. Onu da layıkıyla yerine getirdiğimizi düşünmüyorum zira imgeleri gördükçe orada, o beşerlerle beraber olmak istiyoruz.”

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu