Haber

Ahmet Parıltı Çebi’nin sarsıntı bölgesindeki ziyaretleri sürüyor

Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, sarsıntı bölgesi ziyaretleri kapsamında Osmaniye Jandarma Vilayet Komutanlığı’nda, Ziraat ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’la bir ortaya geldi. Buluşmada; Asbaşkan Serhan Çetinsaya ve yöneticiler; Ali Bayrak, Bilgihan Sürmen, Ümit Şenol ile Fırat Fidan da yer aldı.

Çebi, sarsıntı bölgesinde çalışmalarını sürdüren Kirişçi ve Kurum’la Osmaniye’deki yurttaşlarımızın barınma gereksinimlerini karşılamak suretiyle konteyner şehir kurulması için görüş alışverişinde bulunmuş oldu. Öte taraftan Çebi, Osmaniye Belediye Lideri Kadir Kara’yı ziyaret etti ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

DİVAN KONSEYİ ERTELENDİ

Siyah-Beyazlılar’da 25 Şubat tarihinde yapılacağı duyurulan Divan Şurası toplantısı, sarsıntı sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi. Bahisle ilgili olarak kulüp yetkililerince Divan Şurası üyelerine data verildiği öğrenildi.

SALİH UÇAN’DAN MİNİK ÖMER’E FORMA

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Salih Uçan, sarsıntı felaketinden yaralı olarak kurtulan Beşiktaş taraftarı Ömer’i tedavi görmüş olduğu hastanede ziyaret etti.

Siyah-Beyazlı takımdan mevzuyla ilgili olarak meydana getirilen açıklamada, “Futbolcumuz Salih Uçan, zelzele felaketinden yaralı olarak kurtulan küçük taraftarımız Ömer’i, tedavi görmüş olduğu Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde ziyaret etti. Uçan, geçmiş olsun dileğinde bulunmuş olduğu Ömer’e imzalı Beşiktaş formasıyla futbol topu ikram etti” sözlerine yer verildi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu