Haber

Altay’da Tuna Üzümcü formülü

Altay’ın Mükemmel Lig’de çaba etmiş olduğu geçen dönem ocak ayı sonunda İbrahim Akın’ın yerine sportif yöneticilik vazifesine getirilen Tuna Üzümcü’nün futbolcuları yakından tanıması sebebiyle siyah-beyazlı takımın yeni teknik yöneticisi olması umut ediliyor.

Ülkemizi derinden sarsan zelzele felaketi sebebiyle yeni teknik yönetici mevzusunda bir izahat yapmayan idarenin kalan haftalarda grubu Tuna Üzümcü’ye emanet etmeyi düşündüğü bildirildi. Geçen dönem Mükemmel Lig’de teknik yöneticiler Serkan Özbalta ve Sinan Kaloğlu ile beraber çalışan Üzümcü, bu dönem 23’üncü haftanın sonunda kulüpten ayrılan Kaloğlu’nun yerine teknik yöneticilik koltuğuna oturmaya hazırlanıyor.

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Altay 1914 Taraftarlar Derneği, depremzede evlatların oyuncak muhtaçlıklarını karşılamak için kolları sıvadı. Siyah-beyazlı taraftarlar zelzele bölgesinden İzmir’e gelen depremzedeler için pek fazlaca oyuncak temin ederek ufaklıklara teslim etmek için organize oldu. Yandaş başkanları hala Kahramanmaraş’ta yardımlarını sürdürürken, İzmir’deki taraftarlar da mağdur aileleri yeni meskenlerine yerleştirmeye yardım ediyor.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu