Haber

Altınordu’dan Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder’e alkış

Fransa’da Marsilya forması giyen Cengiz ve İngiltere’de Leicester Ciyt’de top koşturan Çağlar, depremzedelere dayanak olmak için 50’şer bin Euro (1’er milyon TL) bağışta bulunmuş oldu. Fransa Kupası’nda Paris Saint Germain’i eledikleri maçın sonunda Cengiz formasının altına giydirilmiş olduğu, “Türkiye için yakarış edin” yazılı tişörtle takviye iletisi verdi

Depremzedelere takviye için ayrıyeten imzalı Marsilya formasını satışa sunan Cengiz, “Birçok vilayetimizde hissedilen zelzelede yaşamını kaybedenlere Tanrı’tan rahmet, yaralılara acil şifalar temenni ediyorum. Geçmiş olsun canım ülkem” bildirisi yayınladı.

İngiltere’de sarsıntıya takviye olmak için toplanan yardım kolilerinin kamyonlara yüklendiği imajları paylaşan Çağlar ise paylaşımında, “Leicester’dan zelzele bölgelerine el uzatmak için çalışmaya devam ediyoruz. Çadır gereksinimi için desteklerinizi bekliyoruz. Leicester’dan canım ülkem Türkiye’ye.

Her insana kalbimin en derin yerinden teşekkür ediyorum. Tanrı razı olsun” sözlerine yer verdi.

RAVİL VE ENİS’TEN DE DESTEK

Altınordu’dan yetişen ve Belçika’da Westerlo forması giyen Ravil Tagir, kadro arkadaşı Sinan Bolat’la beraber Gent maçı öncesi, üstünde “Geçmiş olsun Türkiyem” yazan tişörtlerle alana çıktı. Polonya’da Warta Poznan’da top koşturan Altınordu patentli Enis Destan da toplumsal medya hesabından bir görüntü yayınlayarak yardım davetinde bulunmuş oldu.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu