Haber

Altınordu’dan depremzedelere tam dayanak

Yeşilyurt’taki Sait Altınordu Tesisleri’ne yardım gereci getiren ekip tıpkı vakitte burada toplanan yardım materyallerinin kolilenmesine yardım etti. Kampanyaya Altınordu Teknik Yöneticisi Gökhan Ünal’ın yanı sıra futbolculardan Ali Emre Yanar, Ahmet Dereli, Ali Dere, Volkan Fındıklı, Emircan Gürlük ve Gökberk Efe katıldı.

Teknik yönetici Gökhan Ünal ve futbolcular, ülkemizin güçlü bir süreçten geçtiğini belirterek, “Bu süreçte hepimizin birlik ve beraberlik içinde olması gerekiyor. Hepimiz de kulübümüzün başlatmış olduğu yardım kampanyasına takviye olmaya geldik. En kısa sürede bu güçlü süreçten ülkemiz çıkacaktır” diye konuştu.
Öte taraftan oğlu Altınordu’da futbol eğitimi alan Iğdırspor Teknik Yöneticisi Erkan Sözeri de kırmızı-lacivertlilerin yardım kampanyasında istekli olarak yer aldı.

KAHRAMANMARAŞ’TAN ACI HABER

Altınordu’ya 6 Şubat’taki zelzele felaketinin merkez üssü Kahramanmaraş’tan acı haber geldi. Kırmızı-lacivertliler, “Kahramanmaraş Futbol Okulu Görevli Antrenörü Etem Tambay ve ailesinin zelzelede yaşamını kaybettiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Vatanımızda yaşanmış olan sarsıntı felaketi sonucunda göçük altında kalan Tambay ve ailesinden acı haber geldi. Altınordu Futbol Kulübü olarak başta Tambay’ın ailesi olmak suretiyle sarsıntıda yaşamını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Tanrı’tan rahmet, sevenlerine baş sıhhati diliyoruz” açıklaması yapmış oldu.

ŞAMPİYONLUK FORMASI SATIŞTA

Altınordu’nun Amatör Lig’den 3’üncü Lig’e yükseldiği 2002-2003 dönemindeki tüm ekip oyuncularının imzaladığı forma satışa sunuldu. Altyapıdan yetiştikten sonrasında A ekibe yükselen eski oyunculardan Erman Tügezim, koleksiyonunda yer edinen şampiyonluk formasını depremzedelerin faydasına Sait Altınordu Tesisleri’ne iletti. Şampiyonluk forması 15 bin TL’den satışa sunulurken, elde edilecek gelirin depremzedelere aktarılacağı bildirildi. (DHA)

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu