Haber

Berke Özer’den Altay Bayındır’a büyük destek!

Spor Toto Mükemmel Lig gruplarından HangiKredi Ümraniyespor’da forma giyen Berke Özer, TRT SPOR’a açıklamalarda bulunmuş oldu. Genç kaleci, transferi ve meslek sürecine ilişkin pek oldukca şey aktardı.

Berke Özer’in açıklamalarından satır başları şu formda:

“Westerlo’da oldukca şey öğrendim”

“HangiKredi Ümraniyespor’a transferim son anda gelişti. Burada olmaktan oldukca memnunum.”

“Westerlo’ya gitme sürecimiz başarı göstermiş oldu. 2 devrin tamamında oynadım. Mesleğimde sistemli oynadığım birinci periyottu. Meslek ve ruhsal açıdan oldukca şey öğrendim.”

“Belçika Ligi bir genç oyuncu için muhteşem bir yer. Scoutlar burayı izliyor ve futbol kültürü oldukca güzel. Buraya Hollanda’yı da ekleyebilirim. Şu an için tek gayem, performansımın yüksek olduğu periyoda geri dönebilmek.”

“Ulusal ekibi isterim”

“Yalnız kaleci olarak değil, Türk evladı olarak tamamımız ulusal formayı giymekten onur duyuyoruz. Birinci olarak 19 yaşlarında, Fatih Terim hocamız devrinde bu duyguyu tatmıştım. En kafi performansı gösterip yeniden orada olmak isterim.”

“Türk-yabancı ayrımı yapmıyorum. Güzel olan oynar. Genç oyuncularımıza güvenirsek kafi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum.”

“Altay’a fazla yükleniliyor”

“Altay Bayındır’a fazla yüklenildiğini düşünüyorum. Oldukca genç yaştan itibaren, 3-4 senedir Fenerbahçe kalesini koruyor. Her insanın mesleğinde bu türlü devirler oluyor. Fenerbahçe’ye kaptanlık yapmış, ekibe sahiplenmiş, tek başına mesuliyet almış bir isim. Kulübe büyük paralar kazandırabilecek bir oyuncu. Kendi evlatlarımızın değersizleştirilmesine karşıyım. Oyuncuyu kazanmak oldukca güç, yitirmek oldukca kolay. Altay’a, Uğurcan’a dayanak olunması icap ettiğini düşünüyorum.”

“Mühim olan ekibin performansı”

“Başkanımızın açıklamış olduğu suretiyle, her iki taraf için de hakikat bir karar olacağı için Fenerbahçe’den ayrıldım. Ruhsal olarak yıpranmıştım. Bu türlü bir mola vermek benim için de daha güzel olacaktı. Kendisi bana her zaman takviye oldu ve sahiplendi. Kendisine oldukca teşekkür ediyorum. O süreçte de dayanağını esirgemedi.”

“Şu devirde kişisellikten oldukca ekip performansı kıymetli. Oldukca hususi insanların olduğu bir kulüpte oynuyorum. Bana nazaran bu sıralarda olmayı hak etmeyen bir kulübüz. İnşallah daima beraber hak etmiş olduğu bölgelere çıkartacağız.”

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu