Haber

Beşiktaş geleceğin yıldızının ardında!

Ligde istediği pozisyonda bulunmayan Beşiktaş, aktarma devrinde eksiklerini gidermek için çalışmalarına orta vermeden devam ediyor. Şu ana kadar 4 transferi resmieye kavulturan Sİyah-Beyazlılar’ın maksadında geleceğin yıldızlarından olarak gösterilen genç futbolcunun ardında düştü. İşte haberin bilgileri…

İLK TRANSFER HADZIAHMETOVIC

Beşiktaş, aktarma devrinin açılmasıyla birinci transferini orta alana yapmıştı. Siyah-Beyazlılar, Konyaspor’dan Amir Hadziahmetovic’le anlaşan Beşiktaş bu aktarma için 3.2 milyon euro ve diğeri bir kulübe satılması durumda %20 hisse ödeyeceğini KAP’a açıklamıştı. Oyuncuyla 4.5 senelik sözleme imzalayan Beşiktaş, senelik 1.160 milyon euro ödeyecek.

STOPERE OMAR COLLEY HAMLESİ

Beşiktaş, İtalya’nın Sampdoria grubundan Gambiyalı futbolcu Omar Colley’i takımına dahil ettiğini deklare etti. Beşiktaş Futbol Yatırımları Endüstri ve Tecim AŞ’den Kamuyu Aydınlatma Platformuna meydana getirilen açıklamada, savunmada vazife icra eden 30 yaşındaki futbolcunun aktarma sürecinin tamamlandığı bildirildi.

ONUR BULUT TRANSFERİ GERÇEKLEŞTİ

Beşiktaş, sürpriz bir atılımla evvelki gün Kayserispor’un sağ beki Onur Bulut’u kontratındaki “Transferin son gününe kadar 1 milyon Euro getirmesi halinde hür kalır’ unsurunu kullanarak 3.5 yıllığına renklerine bağlamıştı. 28 yaşındaki oyuncu da geçtiğimiz günlerde Kayserispor’la 3 yıllığına uzattığı kontratını avukatı aracılığı ile tek taraflı feshetmişti.

MAXIM İLE 10 NUMARA SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Siyah-Beyazlılar, zelzelenin yarattığı yıkıcı etki sonrası ligden çekilen Gaziantep FK’dan aktarma yapmış oldu. Beşiktaş, Gaziantep FK’dan Alexandru Maxim’i dönem sonuna kadar kiraladı. Siyah-Beyazlılar, 32 yaşındaki 10 numarayı 4 aylığına kiralayıp 400 bin Euro maaş ödeyecek.

SOL BEKE GELECEĞİN YILDIZI

Sol bek konumunda Masuaku’nun mukavelesinde yer edinen opsiyon sebebiyle bu bölgeye yeni bir destek yapmak isteyen Beşiktaş, çalışmalara devam ediyor. Portekiz’den Mateus Quaresma’yı listesine alan Siyah-Beyazlılar, son olarak Boca Juniors’un genç sol beki Agustin Sadez’i gündemine aldı.

2026’YA KADAR MUKAVELESİ VAR

Arjantin basınına nazaran, Beşiktaş Boca Juniors’un alt yapısından yetişen Agustin Sadez ile ilgileniyor.

AGUSTİN SADEZ KİMDİR?

16 Ocak 2001 senesinde dünyaya gelen 22 yaşındaki Sandez, 2018 senesinde futbola Boca Juniors’un alt yapısında başladı. Genç futbolcu 2021 senesinde ise Boca Juniors’un A grubuna terfi etti. 1.84 metre uzunluğundaki sol bek oyuncusu mesleğinde 35 resmi maça çıkarken 1 gol atıp 2 de asist yapmış oldu.

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu