Haber

Beşiktaş Onur Bulut transferi yüzünden FIFA’lık oldu!

Ara geçirme devrinde Beşiktaş takımını güçlendirmeye devam ediyor. Üstün Lig’de istikrarsız sonuçlar alan Kara Kartal, Şenol Güneş’in istekleri doğrultusunda atılımlarını yapıyor.

ŞENOL GÜNEŞ YARDIM KAMPANYASINA KATILDI

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, Vodafone Park Sarsıntı Yardım Merkezi’ne gerçekleştirdiği ziyarette bir ortaya geldiği gönüllülere, günlerdir büyük bir özveriyle gerçekleştirdikleri emek harcamalar sebebiyle teşekkür etti.

OMAR COLLEY TRANSFERİ AÇIKLANDI

Beşiktaş, İtalya’nın Sampdoria grubundan Gambiyalı futbolcu Omar Colley’i takımına dahil ettiğini deklare etti. Beşiktaş Futbol Yatırımları Endüstri ve Tecim AŞ’den Kamuyu Aydınlatma Platformuna meydana getirilen açıklamada, savunmada vazife icra eden 30 yaşındaki futbolcunun geçirme sürecinin tamamlandığı bildirildi.

ONUR BULUT TRANSFERİ FIFA’LIK OLDU

Beşiktaş, sürpriz bir atakla evvelki gün Kayserispor’un sağ beki Onur Bulut’u mukavelesindeki “Transferin son gününe kadar 1 milyon Euro getirmesi halinde hür kalır’ hususunu kullanarak 3.5 yıllığına renklerine bağlamıştı. 28 yaşındaki oyuncu da geçtiğimiz günlerde Kayserispor’la 3 yıllığına uzattığı kontratını avukatı aracılığı ile tek taraflı feshetmişti.

KAYSERİSPOR DAVA AÇACAK

Bu gelişmenin akabinde 1 milyon Euro’yu geri gönderme sonucu alan Kayserispor idaresi, kelam mevzusu hususun feshe imkân tanımadığını belirterek FIFA ve TFF nezdinde dava açılacağını deklare etti.

Beşiktaş ve Onur cephesi ise tüzel rastgele bir mesele olmadığını, transferin büsbütün mukaveledeki unsura bağlı olarak gerçekleştirildiğini lisana getirdi. Öte taraftan Onur Bulut’la beraber Omar Colley, dün esenlik denetiminden geçtikten sonrasında ekiple idmana çıktı.

HELALLİK İSTEDİ

Beşiktaş’ta 4 numaraya giyecek olan Onur, Kayserispor taraftarından helallik istedi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu