Haber

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş: Kazanıp, önümüze bakacağız

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, 26 Şubat’ta Antalyaspor ile gerçekleşecek olan erteleme maçı öncesinde oyuncularını uyardı. Deneyimli teknik adam, şampiyonluk için uğraş edeceklerinin altını çizerken, puan yitirilmesine tahammülü olmadıklarını söylemiş oldu. Güneş, “Bu maç için konuşacak fazla bir şey yok. Şampiyonluk istiyorsak kazanıp önümüze bakacağız. Yengi serisi yakalayıp devam edeceğiz. Yalnızca bizim kazanmamız da kâfi değil. Rakiplerimizin de takılması gerekiyor” yorumunu yapmış oldu. 

‘Yeter ki kazanalım’ 

Sürem sonuna kadar puan kaybı yaşama lükslerinin de olmadığının altını çizen Güneş, kelamlarına şöyleki devam etti: “Önümüzdeki müsabakalara maç maç bakacağız. Her birine değişik bir formda konsantre olmalıyız. Lakin günün sonunda kâfi ki biz kazanarak devam edelim, geri kalanı bizi ilgilendirmiyor. Kıymetli olan zamanı bir seri yakalamak. Bunu daima beraber yakalayıp dönem sonu keyifli sona ulaşmak istiyoruz.” 

Çebi: Play-Off talebimiz olmadı

Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi’nin, lig sonunda Play-Off oynanması tarafında bir talepte bulunmuş olduğu sav edilmişti. Lakin Siyah-Beyazlı kulüp tarafınca meydana getirilen açıklamada, çıkan bu haberlerin yanlışsız olmadığı açıklandı. Önder Ahmet Işık Çebi ise bu mevzuyla ilgili çıkan haberler için bir izahat yapmış oldu. Önder Çebi, “Ligde Play-Off uygulansın suretiyle bir talebimiz olmadı. Bu türlü bir şey ne Kulüpler Birliği’nde ne de öteki bir yerde bahis dahi olmadı. Bu meczup saçmalığını ortaya atanlara bir çift sözümüz olmalı. Fakat bulunduğumuz süreç içinde değmez diye düşünüyorum” sözlerini kullandı.

Orhan Yıldırım

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu