Haber

‘Beşiktaş’ın teklifini reddettik’

Dönem ortasında aktarma çalışmalarına devam eden Beşiktaş, takıma Vincent Aboubakar, Onur Bulut, Amir Hadziahmetovic, Omar Colley ve Alexandru Maxim’i takımına kattı.

Siyah – beyazlılar bir taraftan zelzele sebebiyle orta verilen lige hazırlanırken, diğeri taraftan da aktarma çalışamalarını sürdürüyor.

ORTA ALANA BİR İSİM DAHA İSTEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş’in orta alana destek istediği ve Lokomotiv Moskova’da forma giyen Dmitri Barinov’un konuşulduğu sav edilmişti.

LOKOMOTIV MOSKOVA’DAN AÇIKLAMA

Rus ekibi Lokomotiv Moskova’nın CEO’su Vladimir Leonchenko, Beşiktaş’ın teklifi ve Barinov’un aktarma argümanları hakkında izahat yapmış oldu.

Leonchenko, 26 yaşındaki oyuncuya 5 milyon Euro teklif geldiği savları hakkında; “Medyada lisana getirilen bilgiler hakikat değil. Lokomotiv’e Türk kulübünden gelen tek teklif 1.5 milyon Euro ve sonraki satıştan minik bir yüzdeydi.

Doğal bu teklifi kabul etmedik ve Türk kulübüne bildirdik. Böylelikle görüşmeler sonlanmış oldu. Lokomotiv’e bundan diğer teklif gelmedi. Ne 4 milyon Euro ne de 5 milyon Euro” sözlerini kullandı.

Bu dönem ligde 16 müsabakada vazife alan Barinov, bir sefer gol atmayı başarırken bir sefer de asist yapmış oldu. Rus oyuncu Rusya Kupası’nda da beş kere vazife aldı.

Barinov, Rusya Ulusal Ekibi’nin formasını ise 15 sefer giydi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu