Haber

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten maç sonu sakatlık açıklaması

Süper Lig’in 21. haftasında konuk etmiş olduğu Alanyaspor’u 3-0 yenik eden Beşiktaş, 5 maçlık yengi serisi elde etti. 38 puana yükselen ve maç ziyadesiyle 3. sıraya yerleşen Siyah Beyazlılar’da teknik yönetici Şenol Güneş, 90 dakikanın akabinde yayıncı kuruluşa konuştu.

‘HERKES GİDİP GELİYOR TARAFTAR DAİMA VAR”

Şampiyonluk yarışında geriden geldiklerini ve işlerinin hala sorun bulunduğunu vurgulayan Güneş, “Buradan utangaç çıkmak istemiyorduk. Bizim öne çıkacağımız bir durum yok. Oyuncu ve yandaş sahnede. Oynayan ve oynatan onlar. Hepimiz gelip gidiyor lakin yandaş daima var. Beşiktaş topluluğu daima var.” dedi.

‘İŞİMİZ ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEK’

Hem oyuncuların, hem de topluluğun kazanmaya muhtaçlığı olduklarını vurgulayan deneyimli teknik adam, “Dışardan baktın mı her şey kolay görünüyor lakin işimiz bu, işimiz zorlukların üstesinden gelmek. Normal olarak eksiklerimiz var, sakat oyuncularımız var. Onların dönmesi gerekiyor. 11’i geliştirmemiz gerekiyor. Hem oyuncuların, hem topluluğun kazanmaya gereksinimi var. Bazı oyuncuların morali bozuktu, onları düzelttik.” diye konuştu.

‘KASIĞINDA MEŞAKKAT VAR’

Karşılaşmanın 63. dakikasında sakatlığı sebebiyle oyuna devam edemeyen ve yerini Necip Uysal’a bırakan Salih Uçan’la ilgili de konuşan Şenol Güneş, “Kasığında bir badire hissetti, durumuna bakacağız.” dedi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu