Haber

Beşiktaş’ta yıldız futbolcunun kontratı feshedildi!

Wout Weghorst’un İngiliz ekibi Manchester United’a aktarma olmasının akabinde atak sınırına destek için arayışlara giren Beşiktaş, devayı eski golcüsü Vincent Aboubakar’da buldu.

3.5 senelik imza

Arabistan kulübü Al Nassr’la mukavelesini feshetmesi sonrasında Beşiktaş’la muahede elde eden Aboubakar, Kara Kartal’a 2.5 + 1 yılı opsiyonlu 3,5 senelik imza attı.

Orta alana Amir hamlesi

Konyaspor’da yıldızını parlatan Amir Hadziahmetovic, İtalyan kulüplerini peşine takarken Galatasaray’ın da göz hapsindeydi. Boşnak ön libero, tercihini Beşiktaş’tan yana kullandı ve Siyah-Beyazlı formayı giydi. Konyaspor’a 3.2 milyon Euro ödeyen Kara Kartal, 25 yaşındaki oyuncuyla 4.5 senelik mukavele imzaladı.

Savunmaya iki takviye

Beşiktaş, orta aktarma periyodunda son ataklarını Onur Bulut ve Omar Colley ile gerçekleştirmişti. Sağ bek için Şenol Güneş’in de isteği doğrultusunda Onur Bulut atılımı yapılırken stoper çizgisine da bir müddettir transferi gündemde olan Sampdoria’dan Omar Colley eklendi.

Karşılıklı fesih!

Siyah-Beyazlılar’a 3 yıl evvel Al Ahli’den aktarma olan Josef de Souza’nın Beşiktaş macerası dün prestijiyle resmen sonlandı. Kara Kartal, 32 yaşındaki futbolcuyla yollarını ayırdı. Dönem sonunda bitecek olan kontratı uzatılmama sonucu alan Sambacı’nın sakatlık sorununu bir türlü aşıp tam hazır hale gelememesi sonrasında karşılıklı mutabakat sonrası erkenden fesih yapılmış oldu. Çin ekibi Beijing Guoan’la muahedeye varan Josef de Souza, lig bitimine kadar olan fiyatı karşılığında bedelsiz olarak kadrodan ayrıldı.

 

Evlat edinme talebine ret! 

Josef de Souza, sarsıntı bölgesine yapmış olduğu ziyaret sonrasında toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, bir kız çocuk evlat edinmek istediğini açıklamıştı. Bahisle ilgili olarak Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı’ndan izahat geldi. Bildiride, “Zelzele sebebiyle aile ve yakınlarına ulaşılamayan çocuklarımız müessese bakımına alınarak her türlü muhtaçlıkları karşılanmaktadır. Afetzede evlatlarımızın biyolojik aile ve yakınlarına ulaşılması için vilayet müdürlüklerimizce emekler aralıksız sürdürülmektedir. Evlatlarımızın şu etapta evlat edinilmesi mümkün değildir” denildi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu