Haber

Buse Terim aralıksız yardım gönderiyor

Depremin yaraları sarılmaya devam ediyor. Spor topluluğundan dayanakları sürüyor. Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu Kazakistan’dan yardım materyallerini bu sefer diğer bir hisle Türkiye’ye taşıdı. Ayrıyeten Fatih Terim’in kızı Buse Terim zelzelenin birinci gününden itibaren aralıksız bölgeye yardım gönderiyor.

Kazakistan’dan yardım taşıdı

Eski ulusal futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu bu kere yardım için uçtu. Etkin ve son aşama başarı göstermiş bir halde mesleğini icra eden Yağmur Hanım, evvelki gün Kazakistan ile Türkiye ortasında sefer yapmış oldu.

Yardım taşıdı

Türk Hava Yolları’na (THY) ilişkin kargo uçağıyla, Kazakistan’dan çuvallarla un, kuru gıda, bebek bezi ve kışlık kıyafetlerin de ortasında olduğu tonlarca yardım materyalini getirdi.

Buse Terim aralıksız yardım gönderiyor

Depremin birinci günü ortalarında anne ve babası Fulya-Fatih Terim, Demet Akbağ ve Sedef İybar’ın da olduğu bir takviye kümesi kuran, 24 saat başını bilgisayardan ve telefondan kaldırmadığını söyleyen Buse Terim Bahçekapılı, sarsıntı bölgesine aralıksız olarak yardım gönderdi ve göndermeye de devam ediyor.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu