Haber

Christian Atsu ve Taner Savut için telaşlı bekleyiş!

Hatay’da 12 kattan oluşan, 250 daireli Rönesans Rezidans, Kahramanmaraş merkezli sarsıntılarla yerle bir oldu.

Enkazda arama kurtarma emek harcamaları devam ederken, binada yakını olan vatandaşlar ise çaresizce bekleyişlerini sürdürüyor. Hataysporlu futbolcu Christian Atsu’nun kardeşi Isaac Twasam ve oyuncunun menajeri Nana Sechre de binanın enkazı önünde bekleyişini sürdürüyor.

31 yaşındaki futbolcunun yakınları enkazdaki arama kurtarma çalışmalarını yakından takip ederken, Atsu’dan gelecek ümitli haberi bekliyor.

Ganalı oyuncunun kardeşi ve menajerinin epeyce mutsuz oldukları gözlendi.

PAZARTESİ’DEN BERİ HABER ALINAMIYOR

Yıldız kanat oyuncusu Christian Atsu ve Hatayspor sportif yöneticisi Taner Savut, Türkiye’nin orta güneyini ve Suriye’yi vuran sarsıntıların akabinde 6 Şubat 2023 Pazartesi gününden beri yitik.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Oldukça sayıda ödüllü Ganalı müzisyen Diana Antwi Hamilton, sarsıntıda yıkıntı altında kalan Christian Atsu için yakarış ederken gözyaşlarını tutamadı.

Diana Antwi Hamilton, GTV Breakfast Show’a verdiği bir röportajda, futbolcunun sağ salim enkazdan çıkması için hususi dualar etti.

Hamilton, “Dünya, Atsu’nun kurtarılması için oldukça heyecanlı ve sen bunu biliyorsun. Bu yüzden İlahım, kimsenin yapmadığını yapmanı istiyoruz.” dedi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu