Haber

Christian Atsu ve Taner Savut’un daireleri bulunmuş oldu!

Türkiye’yi yasa boğan zelzele felaketinde spor dünyası da ağır kayıplar verdi. Hatay’da yıkılan Rönesans Rezidans’ın enkazı altında kalmış olduğu belirtilen ve hâlâ haber alınamayan Atakaş Hataysporlu Christian Atsu’nun durumu, Türkiye’nin yanı sıra, doğduğu ülke Gana ve futbol mesleğini sürdürdüğü Portekiz, İngiltere, İspanya, Hollanda ve Suudi Arabistan’da da merak ediliyor…

 

 

Ses ve ısı alındı

Zelzele felaketinde 11.güne girerken gözler gelecek mucizelerde… Hatayspor’dan birçok kişinin içinde bulunmuş olduğu Rönesans Rezidans’ta arama kurtarma emek harcamaları hâlâ devam ediyor. Evvelki gece ses ve ısı alınmasının akabinde ağırlaşan çalışmalarda yıkıntı altında kalan futbolcu Atsu ve sportif yönetici Taner Savut’un dairelerine kadar ulaşılabildi. Lakin iki ismin de kendilerinden şimdi haber alınabilmiş değil. Sarsıntı anında binadan çıkmaya çalışırken enkazın değişik bir noktasında kalma ihtimali üstünde durulan iki isim için de emek harcamalar devam ediyor.

Menakeri isyan etti

Atsu ve Savut’un yakınları kurtarma gruplarından gelecek müjdeli haberi enkazın çevresinde beklerken her geçen saat umutlarında azalmasına niçin oluyor. Atsu’nun menajeri Nana Scehere yapmış olduğu yardım davetinde kulübün emek harcamaları hızlandırması gerektiğine dikkat çekmişti.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu