Haber

Christian Atsu’nun menajerinden izahat! ‘Canlı olarak…’

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Osmaniye, Adana ve Elazığ olmak suretiyle 11 vilayette tesirli olan sarsıntı felaketinden en oldukça sarsılan kentlerden Hatay’da arama kurtarma emek harcamaları devam ediyor. Hataysporlu Christian Atsu ve sportif yönetici Taner Savut’un yaşamış olduğu Rönesans Rezidans zelzelede yıkılırken, Atsu’nun yakınları ve arkadaşları, enkazın önündeki bekleyişlerini sürdürüyor.

‘Emek harcamalar lütfen devam etsin’

Atsu’nun menajeri Nana Sechre, Atsu’nun enkazdan sağ çıkacağına inandıklarını söylemiş oldu. Sechre, “6 gündür buradayız. Atsu’nun kardeşleri, arkadaşları ve konsolosluktan yetkililerle bekliyoruz. Emek harcamalar lütfen devam etsin. Çoğumuz bekliyoruz. Tüm dünyaya teşekkür ederim. Hepimiz Atsu’yla ilgileniyor. Eski ekiplerindeki arkadaşları ve yöneticiler de daima arıyor. Biz Atsu’yu canlı görmek istiyoruz ve onun canlı olarak çıkacağına inanıyoruz. Âlâ bir haber alacağımıza inanıyoruz” tabirlerini kullandı.

‘Lütfen hastanelere de baksınlar’

Atsu’nun enkazdan çıkarılıp, hastaneye de götürülmüş olma ihtimalini de göz önünde bulundurduklarını belirten Sechre, “Çoğumuz Atsu’yu görmek için buradayız ve göreceğimize inanıyoruz. Hepimiz lütfen hastanelere baksın. Sorun durumdayız. İkinci planımız ise hastaneler. Lütfen baksınlar. Uzun saçları ve dövmesi var. Hastanede de olabilir. Fakat biz yine de Atsu’nun burada bulunduğunu düşünüyoruz” dedi.

Daha evvel de sitem etmişti

Atsu ve Savut’un yakınları kurtarma gruplarından gelecek müjdeli haberi enkazın çevresinde beklerken her geçen saat umutlarında azalmasına niçin oluyor. Atsu’nun menajeri Nana Scehere yapmış olduğu yardım davetinde kulübün emek harcamaları hızlandırması gerektiğine dikkat çekmişti.

Odalarına ulaşıldı, kendileri yok!

Günler evvel ses ve ısı alınmasının akabinde ağırlaşan çalışmalarda yıkıntı altında kalan futbolcu Atsu ve sportif yönetici Taner Savut’un dairelerine kadar ulaşılabildi. Lakin iki ismin de kendilerinden şimdi haber alınabilmiş değil.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu