Haber

Denizlispor ortadan galibiyetle dönmek istiyor

Spor Toto 1. Ligin 24. haftasında 5 Mart Pazar günü Sakaryaspor’u konuk edecek olan A. Denizlispor, hazırlıklarını sürdürüyor. Kahramanmaraş merkezli yaşanmış olan zelzeleler sebebiyle liglere verilen ortayı hem idman hem de hazırlık maçlarıyla değerlendirmeye çalışan yeşil-siyahlı takımda Teknik Yönetici Giray Bulak, Sakaryaspor gayretine en hazır halde çıkmak için ağır bir ritmde çalıştıklarını söylemiş oldu.

Oynadıkları hazırlık maçlarında skorun kıymetli olmadığını, bilhassa genç oyuncuların ekibe katkısı ve oyun planlarının alana yansımasının hedeflendiğini kaydeden Bulak, “Ilk olarak hazırlık maçı oynadığımız kadroların yönetim, teknik kurul ve oyuncularına teşekkür ediyorum. Onları konuk etmekten memnunuz. Uğraş ettikleri liglerde kendilerine muvaffakiyetler arzuluyorum. Bizim için hazırlık maçları, eksiklerimizi görerek bu tarz şeyleri telafi etme, maç eksiği olan oyuncularımızın son durumunu görme ve genç oyuncularımızı oyun planımıza dahil etme açısından kıymetli. Geçirme tahtamızın kapalı olması münasebetiyle geçirme yapamıyoruz. Mevcut takımımızı en âlâ formda pahalandırmak zorundayız. Hazır durumda olan oyuncumuz ne kadar oldukca olursa, rotasyon yapma imkanımız da o aşama artar. Ben tüm oyuncularımın çalışmasından ve ekibe katkı sağlama eforundan mutluyum. Elbet eksiklerimiz var. Bu tarz şeyleri oldukca emek vererek minimuma indireceğiz” tabirlerini kullandı.

Ligde oynadıkları son 2 maçtan 4 puan çıkardıklarını hatırlatan Giray Bulak, “Alt sıralardan bir an evvel kurtulmamız için bu çıkışı sürdürmek zorundayız. Bilhassa iç saha maçlarında taraftarlarımızın dayanağı bizlere güç veriyor. Sakaryaspor maçında da taraftarlarımızı yeniden yanımızda görmek ve onlara yengi luğu yaşatmak istiyoruz” diye konuştu.

Yaşanmış olan zelzeleler sebebiyle yaşamını kaybeden vatandaşlara Tanrı’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Bulak, “Yaraları daima beraber saracağız. Başta zelzeleden etkilenen vilayetlerde yaşayanlar olmak suretiyle tüm yurttaşlarımıza başsağlığı arzuluyorum” dedi.

İHA

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu