Haber

Emre Demir ayağının tozuyla kiralık gidiyor! İşte yeni grubu

Fenerbahçe’de geçirme emekleri tüm süratiyle sürerken ekip planlaması ile ilgili de Jorge Jesus’un raporu doğrultusunda gidecek ve duracak adlar belirleniyor.

Ara geçirme devrinde Sarı Lacivertli ekip son aşama dikkat cazip adları takımına katmaya devam ediyor. Bu adların başlangıcında da Emre Demir geliyor. Kayserispor formasıyla Türk futbolunun tanımış olduğu 19 yaşındaki genç futbolcu Barcelona’ya geçirme olmuştu. Katalan grubunda istenilen performansı gösteremeyen Emre Demir’in yolları Fenerbahçe ile kesişti ve yine Türkiye’ye geri dönüş yapmış oldu.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör

 
 
 

Fanatik (@fanatikcomtr)’in paylaşmış olduğu bir gönderi

EMRE DEMİR’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Fenerbahçe’nin Barcelona’dan transferi Emre Demir’e Kayserispor’da 15 yaşlarındayken kaptanlık veren teknik yönetici Bülent Uygun FANATİK’e verdiği röportajda şu kelamları söylemiş oldu:

“Geçişleri en âlâ yapabilecek kalitede bir 8 numara. Seneye oldukca güzel işler yapmış olacaktır, zira Jesus’un bu yıl oynatacağını sanmıyorum. Fenerbahçe oldukca kaliteli bir genç geçirme yapmış oldu, tekniği oyun görüşü ve klas paslarıyla kendi neslin en güzeli.”

“Fenerbahçe maçlarını izlemeye gitmiyor musun diyorlar. ‘Arda oynuyor da biz mi gitmiyoruz!’ diyorum. Arda suretiyle kabiliyet oynasa gözümün pası silinmesi için koşarak izlemeye giderim. Emre Demir ise birazcık daha 2. Bölge oyuncusu. 8 numarada kalitesi ve kabiliyeti ile 3. bölgeye geçişleri en muntazam meydana getirecek adamların başlangıcında gelecektir. Seneye oldukca kaliteli işler yapmış olacaktır. ‘Seneye’ diyorum. Jesus o bahtı bu yıl vermeyecek zira.”

 

 

KARAR VERİLDİ

Fenerbahçe’den Bülent Uygun’u haklı çıkartacak bir atak geldi ve ayağını tozuyla Sarı Lacivertliler, Emre Demir’i dönem sonuna kadar maç kondisyonunu kazanmak için yeni bir ekibe kiralamaya karar verdi.

İŞTE YENİ TAKIMI

Haber Küresel’in geçmiş olduğu bilgilere nazaran; Fenerbahçe, Barcelona’dan bonservissiz takımına katmış olduğu Emre Demir’i dönem sonuna kadar 1. Lig grubu Samsunspor’a kiralık olarak verdi. Sarı-lacivertliler, Jorge Jesus’un da onayıyla genç oyuncusu Samsunspor’a fiyatsız olarak kiraladı. Emre Demir, bu akşam saat 20.00’da Samsun’a gidecek.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu