Haber

Eskişehirspor’un kamptaki rakipleri muhakkak oldu

Ertelenen maçlardan dolayı ortayı uygun pahalandırmak isteyen Eskişehirspor, kamp yapmak ismine Antalya’nın yolunu tuttu. Kırmızı Şimşekler, kamp müddeti süresince burada iki hazırlık maçı oynama sonucu aldı.

Kamptaki birinci müsabakasını Gürcistan grubu Saburtalo ile oynayacak olan Şimşekler, ikinci hazırlık maçında ise, TFF 3. Lig temsilcisi Kepez Belediyesi ile karşı karşıya gelecek. Es-es, aktarma tahtası açıldıktan sonrasında hazırlık maçlarıyla beraber yeni oyuncularını da görme fırsatı yakalayacak.

Sıradaki maçının zamanı aşikâr oldu

TFF, yaşanmış olan zelzeleler sebebiyle ertelediği maçların akabinde, Eskişehirspor’un Karaköprü Belediyespor ile oynayacağı gayretin tarihini 5 Mart olarak belirledi.
Eskişehirspor, geçtiğimiz günlerde ertelenen lig maçları sebebiyle kamp yapmak için Antalya’ya gitmişti.

Kırmızı Şimşekler, 25 Şubat evveliyatına kadar burada kamp hayata geçirmeye devam edecek. TFF, Eskişehirspor ve Karaköprü Belediyespor ortasında oynanacak maçın da tarihini deklare etti. TFF’nin sitesinden açıklanan bilgiye nazaran, haftanın kıymetli çabası 5 Mart Pazar günü oynanacak. Yeni Eskişehir Stadyumu’nda oynanacak maçın başlama saati ise şimdi aşikâr olmadı.

Eskişehirspor ile Karaköprü Belediyespor ortasında ligin birinci yarısında oynanan gayretten Karaköprü Belediyespor 3-0’lık galibiyetle alandan ayrılmıştı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu