Haber

Fenerbahçe ve Galatasaray’dan Uğurcan Çakır’ın davetine yanıt

Trabzonspor’un kaptanı Uğurcan Çakır, UEFA Avrupa Konuşma Ligi play-off çeşidinde perşembe günü oynayacakları Basel maçı öncesinde tüm grupların taraftarlarını uğraşa gelmiş olarak depremzedelere dayanak olmaya çağırdı.

Karşılaşmanın bilet satışından elde edilmiş gelirin tamamı afet bölgesine aktarılacak.

VİDEO YAYINLANDI

Trabzonspor, 16 Şubat Perşembe günü UEFA Konuşma Ligi play-off çeşidinde İsviçre temsilcisi Basel’i ağırlayacağı karşı karşıya gelme öncesinde, kaptan Uğurcan Çakır’ın tüm kadroların taraftarlarına takviye daveti yapmış olduğu bir görüntü yayımladı.

Trabzonspor kaptanı Uğurcan Çakır’dan çağrı var.pic.twitter.com/KCUhQRId2z

— Fanatik (@fanatikcomtr) February 13, 2023

Trabzonspor’un toplumsal medya hesabından gösterilen görüntüde Uğurcan, “UEFA Konuşma Ligi’nde oynamak zorunda olduğumuz Basel maçına renk ve arma ayırmaksızın tüm kadro taraftarlarını bekliyoruz. Biz biriz, daima beraber daha güçlüyüz” sözlerini kullandı.

FENERBAHÇE VE GALATASARAY’DAN YANIT

Trabzonspor’un başarı göstermiş file bekçisi Uğurcan Çakır’ın bu davetine Fenerbahçe’den takviye geldi ve toplumsal medya hesabından yanıt verdi. Sarı Lacivertli kulüpten meydana getirilen açıklamada, Uğurcan Çakır’ın görüntüsü alıntılanarak “Yaralarımızı sarmak için, tek yürek ve #HepBirlikte orada olacağız!” sözlerine yer verildi.

 

 

GALATASARAY: DAİMA BİRLİKTE BORDO MAVİ OLALIM

Galatasaray da Uğurcan Çakır’ın görüntüsünü alıntılayarak Trabzonspor’a yanıt verdi ve “Yaralarımızı daima beraber saralım! Gelin Daima Beraber bordo mavi olalım!” kelamlarıyla Basel maçına taraftarları çağrı etti.

 

 

TRABZONSPOR: Biz Beraberiz

Bordo Mavili grup de hem Fenerbahçe’nin hem de Galatasaray’ın karşılığına karşılık “Biz Beraberiz” iletisini paylaştı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu