Haber

Fenerbahçe’de deneyimli golcüye Rusya’dan teklif var! Tek problem maaş

Kahramanmaraş merkezli yaşanmış olan zelzele felaketi sebebiyle Mükemmel Lig’de maçlara bir süre orta verilmişti. Orta aktarma devrinin de uzatılmasıyla gruplar takımlarına destek yapmak için ağır efor harcıyorlar.

TRANSFERDE SESSİZ KALDI

Bu aktarma periyodunda Görkemli Lig’in en sessiz gruplarından kabul edilen Fenerbahçe’de ise yalnızca Oosterwelde ve Emre Demir ekibe katılmıştı. Melih Bostan ve Mauricio Lemos da kadrodan ayrılan adlar oldu. Yeni aktarma Emre Demir de deneyim kazanması için Samsunspor’a kiralandı.

 

 

Bilhassa Beşiktaş ve Galatasaray’ın transferlerinin yanında daha sessiz durumda kalan Sarı Lacivertliler’de sürpriz ayrılıklar da yaşanabilir.

FENERBAHÇE’DE PANİK TRANSFERİ OLMAYACAK

Fenerbahçe’nin orta transferde sessiz kalması toplumsal medya üstünden bir yandaş baskısı yaratırken idareye yakın kaynaklardan “Fenerbahçe hiçbir zaman baskıyla iş yapmaz. Bu devirde de ürkü aktarma yapmayacağız sadece takımımıza sahiden yarar getirecek bir fırsat transferi oluşursa renklerimize bağlarız” yorumları geldi.

 

 

Bu devirde “Kesinlikle Aktarma olmayacak” demenin de “Jesus aktarma istemiyor” demenin de yanılgı bulunduğunu belirten sarı lacivertliler “Transferde her zaman sürpriz gelişmeler olabilir. Lakin önümüzdeki 1-2 gün için netleşen bir futbolcu adı kesinlikle yok. Sadece bu aktarma olmayacak manasına muhakkak gelmez. Arayışlar sürüyor” diyor.

TEKLİFLER ARTIYOR

Haber Global’de yer edinen habere nazaran; Teknik yönetici Jorge Jesus’un fazla şans vermediği Serdar Dursun için orta aktarma devrinde birçok ülkeden teklif gelmişti. Bu teklifler oyuncu ya da kulüp tarafınca kâfi bulunmamıştı.

 

 

Rusya Premier Lig gruplarından Khimki, kendi devletlerinde yarın kapanacak aktarma devri öncesi Serdar için resmi teşebbüsü yapmış oldu. Fenerbahçe’ye 1 milyon euro öneren Rus kulübü, oyuncuya ise senelik 1 milyon euro maaş teklif etti.

SORUN MAAŞ

Sadece birinci talebi senelik 2.5 milyon euro olan Serdar, maaş mevzusunda 2 milyon euro’ya kadar düştü.

Taraflar ortasında bu yüzden mutabakat sağlanamadı lakin Rusya’da yarın sona erecek aktarma devri öncesi görüşmeler devam ediyor.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu