Haber

Fenerbahçe’de Lemos ile yollar ayrılıyor! İşte yeni ekibi

Yaşanmış olan zelzele felaketinin akabinde ligler bir süre ertelendi. Bu süreçte TFF’nin kararıyla aktarma mühleti de uzatıldı. Bu süreçte kadrolarda transferler devam ediyor.

Fenerbahçe’de destekten daha oldukça ayrılıklar yaşanacak suretiyle duruyor.

KADRODA DÜŞÜNÜLMÜYOR

Mauricio Lemos, devrin birinci yarısında olduğu suretiyle ikinci kısmında de takımda düşünülmüyor. Samet Akaydın ulaştıktan sonra gözden çıkartılan Gustavo Henrique ise son olarak Avrupa Ligi listesinin haricinde kalmıştı. İdare bu ikiliyle yolları ayırmak için tahlil arayışında. Lemos’la ülkesi Uruguay’dan Penarol ilgilense de yüksek maaşı sebebiyle muahede sağlanamadı.

SÜRPRİZ TALİP

Sürpriz bir talip Brezilya’dan çıktı. Brezilya Serie A’nın kuvvetli gruplarından Atletico Mineiro oyuncu mevzusunda ısrar eden. Fenerbahçe’de forma bahtı bulamayan yıldızın bu teklife sıcak bakmış olduğu söyleniyor.

İtalyan gazeteci Fabrizio Romano’nun haberine nazaran; Fenerbahçe ile Brezilya ekibi ortasında muahedede son noktaya gelindi. Şimdi aktarma bitmedi fakat resmi açıklamaların kısa sürede gelebileceği açıklandı.

BÜYÜK UMUTLARLA GELMİŞTİ

2020-2021 sürecinin başlangıcında İspanya La Liga grubu Las Palmas’tan gruba katılan Uruguaylı stoper oyun kurma kabiliyeti ve hava topu hakimiyeti ile büyük beklenti yaratmıştı sadece Fenerbahçe formasını toplamda yalnızca 15 maçta terletebildi.

TANIDIK İSİMLER

Mauricio Lemos’un katılmak suretiyle olduğu Atletico Mineiro takımında Avrupa’da tanınan birçok adı barındırıyor. İsmi bir periyot mühim halde temsilcilerimizle anılan Hulk, Eduardo Vargas, Alan Kardec ve eski Galatasaraylı Mariano siyah beyazlı formayı giyiyor.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu