Haber

Fenerbahçeli Altay Bayındır: Durumlar incelenmeli!

Adana Demirspor’la 1-1 berabere kalmış olarak şampiyonluk yolunda kıymetli virajı puan kayıpsız dönemeyen Fenerbahçe’de maçın akabinde çabanın hakemi Ali Palabıyık’a büyük tepki vardı. Teknik yönetici Jorge Jesus, Palabıyık’a itirazı sebebiyle kırmızı kart görürken, flaş röportajda yardımcısı Joao de Deus, kaptanlar Mert Hakan Yandaş ve Altay Bayındır, yargıcı ekibi hakkında sert tabirler kullandı. 

Son haftalarda tenkitlerin amacında olan Altay Bayındır, Mavi Şimşekler karşısında epey muntazam bir performans gösterip, Belhanda’nın penaltısını kurtarsa da ikinci devrede Svensson’a yapmış olduğu müdahale sonrasında bir sefer daha penaltı sonucu çıktı ve bu kere Cherif Ndiaye topu filelerle buluşturdu.

Genç eldiven hem o penaltı durumu hem de maçın genelindeki Palabıyık performansını kıymetlendirdi. Mutsuz olan 24 yaşındaki file bekçisi, “Bu bahislere girmem, girmedim fakat konumlar incelenmeli. Samet’in, Michy’nin, Valencia’nın penaltı konumları var. Miha’nın durumunda düdük ağzına gitti fakat son anda vermedi. Anlamadım. Iyi mi bakıyorlar, pek fazla anlamış değilim. Top sektikten sonrasında topa çıktım. Topa gitme hedefli elimi uzattım. İkimiz tıpkı anda topa çıktık. O başıyla benim elime vurdu. İkimiz de yere düştük. Penaltı verdi. Kazanmaya devam etmeliyiz. Devam edeceğiz. Devam edeceğiz. Bugün verilen kararlarla ilgili üzgünüz. Tüm konumlar konuşuluyor. Diyeceklerim bu kadar” yorumunu yapmış oldu.

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu