Haber

Hatayspor duyurdu! Taner Savut yaşamını yitirdi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki zelzelelerde etkilenen Hatay’ın Antakya ilçesindeki Rönesans Rezidans da yıkıldı. Rezidansın enkazında meydana getirilen arama ve kurtarma emek harcamaları esnasında geçtiğimiz günlerde Hataysporlu futbolcu Atsu’nun cansız vücuduna ulaşılırken; tıpkı binada kalmış olduğu malum Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut için ise bugüne dek belirsizlik sürüyordu.

Geçtiğimiz günlerde Adana’dan bir kişinin aileyi arayarak hastanede Taner Savut’a benzeyen bir kişinin cenazesi bulunduğunu söylemiş oldu. Bunun üstüne Savut’un ağabeyi Ali Savut Adana’ya giderek DNA örneği verdi.

Hatayspor, sarsıntıda yıkıntı altında kalan sportif yönetici Taner Savut’un yaşamını kaybettiğini deklare etti.

Meydana getirilen açıklamada “Sportif Yöneticimiz Taner Savut’u kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Hocamıza yüce Tanrı’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Seni unutmayacağız Taner hoca. Yerin aden olsun. Her zaman kalbimizdesin” denildi.

Hatayspor’un açıklamasının akabinde bir oldukça kulüp başsağlığı iletisi yayınladı.

Hatay’da yıkıntı altında kalan Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’un yaşamını kaybetmiş olduğu açıklandı.

Taner Savut’a Tanrı’tan rahmet; başta ailesi ve yakınları olmak suretiyle Türk Spor topluluğuna başsağlığı diliyoruz. pic.twitter.com/bW7t2KvMFa

— Fanatik (@fanatikcomtr) February 21, 2023

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu