Haber

Kasımpaşa facianın eşiğinden döndü! Yaşam kurtaran değişim

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Türkiye’yi yasa boğan sarsıntı felaketlerinin akabinde Kasımpaşa’nın genç kalecisi Erdem Canpolat, Alman basınına açıklamalarda bulunmuş oldu. Erdem Canpolat, Hatayspor maçının akabinde yaptıkları otel değişikliği sebebiyle hayatlarının kurtulduğunu belirtti.

Erdem Canpolat’ın açıklamalarından öne çıkanlar şu halde;

“ASIL OTELİMİZ BÜSBÜTÜN YIKILDI”

“Hatay’daki aslolan grup otelimiz zelzelede büsbütün yıkıldı. Geriye dönerek baktığımızda, orada kalmadığımız için oldukca şanslıydık. Bizim yaşadıklarımızdan daha makus şeyler de olabilirdi. Cehennemdi. Yorganın altına saklandım ve Tanrı’ın bizi koruyacağını umdum. Otel çökebilirdi. Buradan oldukca acele gitmem icap ettiğini biliyordum. Bir tişört, pantolon ve havlu kumaştan yapılmış beyaz otel terliklerini giyip kırık camların üstünden geçtim.”

“ARKADAŞLARIM BANA ‘BURADAN CANLI ÇIKABİLİR MİYİZ?’ DİYE SORDU”

“Koridorda diğeri oyuncularla karşılaştım.Sordular: Bu nedir? Buradan canlı çıkabilir miyiz? Otel bir labirent üzereydi. Lakin bir mühlet sonrasında yola çıkmayı başardık. Apansız otelin yeniden sallandığını gördük. Çoğumuz şoktaydık. Fakat sığınak artçı şoka dayandı. Yavaş yavaş diğer ekip üyeleri, eğitmenler ve süpervizörler de oteli terk etmeyi başardı. Birçoğu saatler veya dizüstü bilgisayarlar suretiyle kıymetli eşyalarını geride bıraktı.”

“CEHENNEMDEN VAKTİNDE ÇIKTIK”

“Eve erken gezi çabucak organize edildi. Grup otobüsü bizi havaalanına götürdü, kulüp lideri hususi bir uçakla İstanbul’a dönüş ayarlamıştı. Havalimanına giderken yıkılmış konutlar gördük. Tam bir çılgınlıktı. Tanrı’a şükür cehennemden vaktinde çıkmayı başardık.”

(Skorer)

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu