Haber

Kasımpaşa’dan Yusuf Demir bombası

 

Gaziantep ve Hatayspor, zelzele felaketinden en oldukca etkilenen Görkemli Lig kadroları olmuş ve bu dönemden çekilmişlerdi. Diğer kulüpler, bu kadrolarda bulunan ve futbola devam etmek isteyen oyunculara kucaklarını açtı.

Gaziantep’te bu dönem sergilediği başarıya ulaşmış performansla Ulusal formaya göz kırpan kaleci Günay Güvenç için Galatasaray’ın devrede olduğu kaydedilmişti. Fakat Günay, nizamlı oynamak istediği için Kasımpaşa’nın teklifine ‘evet’ dedi. Paşa ayrıyeten Gaziantep’in başarıya ulaşmış hamle oyuncusu Mustafa Eskihellaç’ı da takımına kattı. Lacivert-Beyazlılar iki oyuncuyu da dönem sonuna kadar kiraladı.

Yusuf’ta imza yakın
Paşa’nın teknik işvereni Selçuk İnan artık de gözünü Yusuf Demir’e dikti. Galatasaray, dönem başlangıcında 6 milyon Euro’ya takımına katmış olduğu genç kabiliyetten beklediği performansı alamadı. Sarı-Kırmızılılar, 19 yaşındaki orta saha oyuncusunu kiralamaya sıcak bakıyor. Kulüpler ortasında mutabakatın sağlandığı, Yusuf’la meydana getirilen görüşmelerde de kıymetli ara katedildiği öğrenildi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu