Haber

Kerem Aktürkoğlu: Muslera bizim için oldukca pahalı

Süper Lig’in 23. haftasında konuk etmiş olduğu Trabzonspor’u 2-1 yenik eden ve 12 maçlık yengi serisi yakalayan başkan Galatasaray’da Kerem Aktürkoğlu, 90 dakikanın akabinde yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunmuş oldu. 

Yengi geri planda kaldı’

Sakatlanan Fernando Muslera’nın en kısa vakitte sıhhatine kavuşmasını temenni eden Kerem, “Muslera şanssız bir sakatlık yaşadı. Durumu MR çekildikten sonrasında belirli olacak. Umarız mühim bir şeyi yoktur. Yengi birazcık art planda kaldı. Muslera her futbolcu suretiyle bizim için oldukca kıymetli. Kaptanımız. İnşallah en kısa sürede sıhhatine kavuşur ve yanımızda olur.” dedi.

‘Geriye düştük lakin bu bizi yıldırmadı’

3 puanı taraftarlarına armağan eden ulusal oyuncu, “Oldukca hoş bir yengi oldu. Geriye düştük sadece bu bizi yıldırmadı. Dönebileceğimizi biliyorduk. Bu maçı çevireceğimizi biliyorduk. Taraftarımız mükemmeldi. Bu soğuk havada bizi 90 dakika süresince desteklediler. Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz.” dedi ve ekledi:

‘Moral bozucu olabiliyor lakin buradan kalkabilmek mühim’

“Bu şekilde bir halde maça adım atmak kimse istemez. Moral bozucu olabiliyor fakat buradan kalkabilmek kıymetli. Bizim için en büyük faktörlerden birisi ne olursa olsun alanda vazgeçmiyoruz. Maçı çevireceğimize inanıyoruz. Bugün de birebiri oldu. Arkadaşlarımızla konuşup birbirimizi motive ettiğimiz anda bu maçın döneceğinin farkındaydık. Çoğumuz için oldukca hoş bir yengi oldu.”

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu