Haber

Merih Demiral’dan büyük destek! Ronaldo forması satıldı

Atalanta forması giyen Ulusal Futbolcumuz Merih Demiral devletimizde yaşanmış olan sarsıntı sonrası yardım kampanyası düzenliyor. Yıldız futbolcu İtalya’da olmasına rağmen toplumsal medya üstünden imzalı forma satış kampanyası başlattı. Merih Demiral açık artırmadan sattığı 3 formadan depremzedelere 5 milyon TL gelir sağlamış oldu.

1 MİLYON TL BAĞIŞ YAPMIŞTI!

Yardım kampanyalarına hassaslığı ile tanıdığımız Merih Demiral zelzelenin çabucak akabinde sıcağı sıcağına Haluk Levent’in başkanlığını yapmış olduğu Ahbap derneğine 1 milyon TL yardımda bulunmuştu. Haluk Levent yapmış olduğu paymaşımda Kıvanç Tatlıtuğ’la bir arada birinci yardım icra eden ismin Merih Demiral bulunduğunu duyurmuştu.

FORMA KAMPANYASI BAŞLATTI!

İtalya’nın Atalanta kulübünde futbol yaşantısını sürdüren Merih Demiral Apbap’a yapmış olduğu 1 milyon TL’lik yardımla kalmadı ve dünyaca meşhur eski grup arkadaşlarının formalarını açık artırma yöntemiyle satacağını toplumsal medya hesabından duyurdu.

RONALDO, BONUCCI VE DYBALA FORMALARI SATIŞA ÇIKTI

Merih Demiral toplumsal medya hesabından “Azca evvel @Cristiano ile konuştum.
Türkiye’de yaşananlara fazlaca üzüldüğünü söylemiş oldu. Ronaldo’nun koleksiyonumdaki imzalı formasını açık artırma tarzıyla satışa çıkarıyoruz. Açık artırmadan elde edilecek gelirin tamamı sarsıntı bölgesinde kullanılmak suretiyle @ahbap ‘a bağışlanacaktır.” paylaşımı yaparak kampanyayı başlattı!

3 FORMADAN 5 MİLYON TL GELİR

Merih Demiral’ın açık artırmaya çıkardığı imzalı Ronaldo, Bonucci ve Dybala formaları için en yüksek 5 milyon TL’lik teklif geldi. Ulusal futbolcu en yüksek teklifi veren bireylere bu formanın satıldığını duyurdu.

MERİH PARANIN HESABA YATTIĞINI DUYURDU

Merih Demiral tekrardan toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylıaşımda “Başlattığımız açık artırmada 3 forma sahiplerini buldu! @AhlatciHolding satışa çıkan Ronaldo, Bonucci ve Dybala formalarını toplam 5 Milyon TL’ye satın aldı. Satıştan elde edilmiş gelirin tamamı zelzele bölgesinde kullanılmak suretiyle @ahbap Derneği’nin hesabına yatırıldı.” sözlerini kullandı.

KAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Ulusal futbolcu ayrıyeten kampanyanın devam ettiğini duyurarak Morata ve Griezmann formalarının da açık artırma ile satışta bulunduğunu paylaştı. Bu ikilinin akabinde Merih Demiral zelzele bölgelerine yardım için dünyaca meşhur başka futbolcuların da imzalı formalarını açık artırma metodu ile satmaya devam edecek.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu