Haber

Mert Hakan Yandaş, Efe ile manzaralı konuştu! Jorge Jesus sürprizi

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntılardan etkilenen ufaklıklara futbolculardan dayanak gelmeye devam ediyor. Zelzelenin yaşandığı birinci günden bu yana gerek yardım gerekse de afet bölgesinde bulunanlara takviye manasında büyük bir fedekarlık örneği gösteren Mert Hakan Yandaş bu kez de Efe’nin yüzünü güldürmeyi başardı.

GÖÇÜK ALTINDAN ÇIKINCA FENERBAHÇE KELAMLARI…

Küçük efe İskenderun’da yaşamış olduğu meskende göçük altında kalmıştı ve ağır emekler sonucunda çıkartılmıştı. Arama kurtarma takımından bir vazifeli ile sohbeti ise tebessüm ettirmişti. Misyonlu, Efe’ye “Fenerbahçeli olmasan yeterliydi sadece her neyse artık.” diyerek onunla şakalaşıyordu. Bir diğer misyonlu de “Bu ağabeye artık Fenerbahçe forması giydirirsin.” diye devam etmişti. O anlamış olur hafızalara bu türlü kazınmıştı.

İskenderun’da enkazdan çıkan Fenerbahçeli küçük Efe

pic.twitter.com/1TxbFZr2Wu

— Siyah Çoraplılar  (@siyahcoraplilar) February 9, 2023

JESUS’LA TANIŞTIRDI

Fenerbahçe’nin deneyimli futbolcusu Mert Hakan Yandaş, Efe’ye evvel tesisleri manzaralı bir halde tanıttı. Akabinde Efe’ye büyük bir sürpriz yaparak Sarı Lacivertliler’in Portekizli Teknik Yöneticisi Jorge Jesus ile tanıştırdı.

Portekizli teknik adam ve beraberindeki teknik heyetle tanıştıktan sonrasında Efe bu sefer de Fenerbahçe’nin bir öteki sevilen adı Attila Szalai ile imajlı konuşma bahtı elde etti.

Mert Hakan Yandaş’ın bu hareketi büyük takdir toplarken, zelzelede yıkıntı altından çıktıktan sonrasında hastanede tedavi gören Efe’nin de bu görüşmeden sonrasında moralinin yerine geldiği gözlendi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILDI

Fenerbahçe de o anları toplumsal medya hesabından, “Kaptanımız Mert Hakan Yandaş, Efemizi evvel Hocamız Jorge Jesus’la, sonrasında ise Attila Szalai ile konuşturdu. Efemizin durumu her geçen gün düzgüne gidiyor.” tabirleriyle paylaştı.

Mert Hakan Yandaş, Efe’yi evvel Jorge Jesus’la akabinde da Szalai ile konuşturdu.pic.twitter.com/SmUzfxkRmd

— Fanatik (@fanatikcomtr) February 13, 2023

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu