Haber

Morata ve Griezmann imzalı forma bağışladı! Ronaldo görüntü atacak

Ulusal oyuncu Merih Demiral, dün Ronaldo’nun imzalı formasının açık artırmaya çıkacağını açıklamıştı. Demiral, bugün de kampanyaya Atletico Madrid’den Alvaro Morata ve Anto Griezmann’ın da katılacağını duyurdu.

Merih Demiral, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “Madrid’den Alvaro Morata ve Anto Griezmann ile görüştüm. Tüm kadro olarak Türk halkının acısını paylaştıklarını söylediler ve kampanyamıza imzalı formalarını bağışladılar. Formaların açık artırmayla satışından elde edilecek gelir depremzedelere bağışlanacaktır” dedi.

Ronaldo görüntü da atacak

Merih Demiral, vatanımızda yaşanmış olan sarsıntı felaketinin akabinde başlatmış olduğu yardım kampanyası ile ilgili HaberTürk’te açıklamalarda bulunmuş oldu.

Demiral, “Ilk olarak tüm milletimize baş sıhhati arzuluyorum. Nitekim oldukca sorun bir durum. Başımız sağ olsun. Şu an Twitter’da yardım gayeli formaları satışa çıkarıyoruz. Uzakta da olsam, işin içinde olmaya çalışıyorum. Dün Ronaldo ile konuştum, oldukca mutsuz bulunduğunu ve elinden geleni yapacağını söylemiş oldu. Onun akabinde formasını satışa çıkardık. Bonucci ve Dybala’nın da formalarını satışa çıkardık. Oldukca pozitif yansılar aldık. Açık artırmaya çıkardığımız formalara verilen teklif 5 milyon liraya ulaştı. Bu parayı Ahbap’a bağışlayacağız. Dün Ronaldo ile konuştum, oldukca mutsuz bulunduğunu ve elinden geleni yapacağını söylemiş oldu. Bir saat evvel Ronaldo’yla tekrardan konuştum, kendisi görüntü da atacak” dedi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu