Haber

Nihat Kahveci Adana Demirspor-Fenerbahçe müsabakasını kıymetlendirdi: Oralet içiyorlar sanki!

Fenerbahçe, Görkemli Lig’in 22. haftasında Adana Demirspor ile kozlarını paylaştı. 1-1’lik skorla biten maçı eski futbolcu Nihat kahveci, TRT Spor’da değerlendird

İşte Nihat Kahveci’nin değerlendirmeleri…

“İYİ Kİ HAFTANIN SON MAÇIYDI”

“Ilk olarak haftanın son müsabakasını izledik. Âlâ ki haftanın birinci maçı değildi. Adana Demir’in konumları, Fenerbahçe’nin durumları. Penaltılar, verilmeyenler. Kaçan goller, direkten dönenler. İki grubun rakip kalelere acele gittikleri. Yargıcı kararları derken ben bundan daha oldukca yorulduğum bir maç daha görmemiştim.”

“KONUŞMALARI DİNLEYİNCE OFSAYTIMSI ÇIKTI”

“Mert durumunu daha net seyretmek isterim. Kurallar geçerli oluyor, ele çarpma sürtünme var ise iptal ediyorlar. VAR sonucu verdi dediler sadece o denli bir ortam var ki konuşmaları dinledik ofsaytımsılar çıktı.”

“3-5 DAKİKA BEKLEYELİM DE NET GÖRELİM”

“Oturmuşlar oralet içiyorlar kahvede güya. Ekranda da net göremeyince beşerler yargıcı gelsin izlesin istiyor. 3 dakikaysa 5 dakikaysa her neyse bekleyip onu net gösterin istiyor.”

“KAMUOYU VİCDANI DÜŞÜNÜLMELİ”

“VAR kayıtları gösterildi mı, yanlışsız muydu? Beşiktaş maçı yanlıştı, Galatasaray maçı doğruydu. Kaide ne diyordu, konuşma yayınlamak yasak. Gösterildi işte. Kamuoyu vicdanı düşünülmeli bu suretiyle durumlarda. Beşerler netlik istiyor”

“SÜRTTÜYSE İPTAL ANCAK MEVZU O DEĞİL”

“Mert Hakan’ın eline sürttüyse iptal edin diyor kaide sadece ben diğeri bir şey söylüyorum. Beşiktaş – Karagümrük maçında penaltı var mı yok mu diye yargıcı VAR’a gitsin dedi hepimiz. VAR’da ofsayt sonucu çıktı.

“GÜVEN ORTAMI YOK”

“Itimat ortamı yok. İnsanların vicdanını rahatlatmak için bir şeyler yapın. Kamuoyu bu konumlardan dolayı oldukca rahatsız”

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu