Haber

Olimpiyat Şampiyonu Mete Gazoz Ordu’ya Geliyor

Minikler Açık Hava Türkiye Okçuluk Şampiyonası Zafer Kupası 26-29 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda gerçekleşecek.

Geleceğin Yıldız adaylarının seçileceği şampiyonaya 500 sporcunun katılması bekleniyor

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Ordu 19 Eylül Stadyumunda gerçekleşecek olan şampiyonada Türkiye’nin yıldız adayı okçularının mücadele edeceğini söyledi. Okçuluk sporunun, son senelerde büyük ivme kaydettiğini ve Türkiye’den çıkan şampiyonların sayısının arttığını dile getiren Genç, “Özellikle 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarında Mete Gazoz’la alınan altın madalya ile artık Türk Okçuluğu altın çağını yaşayacak. Bu başarıda emeği geçen herkese ve başarı yolculuğunu yöneten, Türkiye Şampiyonasını ilimizde yapma kararı alan Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanımız hemşehrimiz Sayın Abdullah Topaloğlu’na teşekkür ediyorum. Bizlerde ilimizde okçuluk faaliyetlerine aynı hızla devam edeceğiz, okçuluk dalında daha büyük organizasyonlara aynı hızla devam edeceğiz.

Olimpiyat Şampiyonu Mete Gazoz ilk ziyaretini Ordu’ya yapacak

Federasyon Başkanımız Sayın Abdullah Topaloğlu ilimize Olimpiyat Oyunlarında tarih yazan Olimpiyat Şampiyonu Efsane Okçu Mete Gazoz, Milli Gururumuz Yasemin Ecem Alagöz ve Milli Takım Teknik Direktörümüz Yusuf Göktuğ Ergin hocamızla beraber gelecek.

Türkiye’nin yıldız adayı Okçularımıza Valiliğimizin, Büyükşehir Belediyemizin ve Altınordu Belediyemizin destekleri ile en iyi biçimde ev sahipliği yapacağız.

Kaynak:ordugazete.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu