Haber

Şenol Güneş’ten Amir Hadziahmetovic açıklaması

Süper Lig’in 22. haftasında konuk olduğu Fatih Karagümrük’le 1-1 berabere kalan ve 5 maçlık yengi serisi sonlanmış Beşiktaş’ta teknik yönetici Şenol Güneş, 90 dakikanın akabinde yayıncı kuruluşa konuştu. Daha âlâ futbol oynamaları icap ettiğinin altını çizen deneyimli futbol adamı, “Kazanmak istediğimiz bir maçtı. Daha âlâ futbol oynamalıydık. 3 günde bir maç oynadığımız bir devirdeyiz. Rakibimizin geçen haftayı bay geçmesi bir avantaj oldu. Bunu uygun kullandılar. Golü bulmamız, birinci yarıdaki yanlışlarımızı örtmemeliydi.” dedi.

‘Golden sonrasında bir reaksiyonumuz olmalıydı’

Özeleştiride bulunan Güneş, “İkinci yarı daha denetimli başlamayı düşünürken, tekrardan bir kusurla golü yedik. Golden sonrasında bir yansımız olmalıydı. Bizim ekip, tepki veren bir kadro sadece bugün genel bir bitkinlik olarak kabul ediyorum. Golden sonrasında rakibin üzerine gitmeliydik.” diye konuştu.

Amir Hadziahmetovic açıklaması

Şenol Güneş, aktarma gündemlerinde olan Amir Hadziahmetovic ile ilgili sorulan soruya ise “Amir şimdi gelmediği için bir şey söylemek hakikat değil.” biçiminde yanıt verdi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu