Haber

Sergio Oliveira’dan Zaniolo yorumu: Premier Lig’i reddetti

İtalyan gazetesi Corriere dello Sport’a bir röportaj veren Galatasaray’ın Portekizli futbolcusu Sergio Oliviera, Roma’dan grup arkadaşı olan Nicolo Zaniolo’nun transferini kıymetlendirdi.

‘Nicolo gerçek bir tercih yapmış oldu. Burada eğlenecek ve kendini geliştirecektir.’ diyen Oliviera, ‘Başta Zaniolo’nun buraya geçirme olacağını bilmiyorum fakat onun Galatasaray’a geleceğini öğrendiğimde oldukca memnun oldum. Hem bizim hem de onun için.’ kelamlarını kullandı.

‘Galatasaray’daki performansıyla İtalya Ulusal Ekibi’na seçilecektir’
‘Roma’da yaşamış olduğu periyodun akabinde, burada yeniden kendini bularak güzel düzeylere gelecektir. Burada beraber şampiyonluk kazanıp daha sonrası tahminen Şampiyonlar Ligi’nde harikulade bir serüven yaşayabiliriz.

Galatasaray, milletlerarası arenada büyük isimlere meydan okumak için Icardi ve Mertens’te de gördüğünüz suretiyle oldukca yatırım yapıyor.’ diyen Oliveira, hemen sonra Zaniolo’nun İngiltere’ye taşınmayı reddetmesi hakkında yorum yapmış oldu
.
‘En güzel seçenek Premier Lig mi? Sanmıyorum. Türkiye’deki şampiyonluk uğraşı sandığınızdan oldukca daha güç. Burada oldukca muntazam oyuncular ve antrenörler var.

Eğer Zaniolo, Bournemouth’a gitseydi küme düşmemek için uğraş edecekti. Lakin burada karşılaşmış olduğu her rakibini yenebilecek bir kadro var. Ayrıyeten Galatasaray’daki performansıyla kendini daha da geliştirerek İtalya Ulusal Ekibi’na seçilecek düzeyde olacaktır.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu