Haber

Spor topluluğundan Taner Savut için taziye bildirileri

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen zelzeleler 11 ili etkiledi. Hatay’ın Antakya ilçesindeki Rönesans Rezidans da yaşanmış olan zelzelenin akabinde yıkıldı. Rezidansın enkazında meydana getirilen arama ve kurtarma emekleri esnasında geçtiğimiz günlerde Hataysporlu futbolcu Atsu’nun cansız vücuduna ulaşılırken; birebir binada kalmış olduğu malum Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’tan ise haber alınamadı.

Dün Adana’da bir hastanede Taner Savut’a benzeyen kişinin bulunduğunun belirtilmesinin akabinde Savut’un ağabeyi Ali Savut, Adana’ya giderek DNA örneği verdi. Meydana getirilen DNA testinin akabinde da Taner Savut’un cenazesinin Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde olduğu öğrenildi.

Kente gelen Savut’un ağabeyi Ali Savut, Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel ile yakınları, Taner Savut’un cenazesini teslim aldı. Savut’un cenazesi, defnedilmek suretiyle Adana’dan memleketi İzmir’e götürüldü. Taner Savut, yarın Hacı Fatma Tatari Cami’ndeki ikindi namazının akabinde kılınacak cenaze namazının akabinde toprağa verilecek.

Spor topluluğundan Taner Savut için taziye mesajları

Savut’un yaşamını yitirdiğinin açıklanmasının akabinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Hatayspor ve teknik yönetici Volkan Demirel başta olmak suretiyle birçok kulüp, baş sıhhati iletisi yayınladı. 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU (TFF)

Spor Toto Üstün Lig kulüplerinden Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un ülkemizi yasa boğan sarsıntı felaketinde yaşamını kaybettiğini derin bir ıstırapla öğrenmiş bulunuyoruz. Taner Savut’a Tanrı’tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve Hatayspor topluluğuna başsağlığı diliyoruz. Bu vesileyle bir kez daha zelzelede kaybettiğimiz tüm yurttaşlarımıza Tanrı’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Aziz milletimizin başı sağ olsun, bu acılar tekrar yaşanmamak suretiyle son bulsun.

HATAYSPOR

Sportif Yöneticimiz Taner Savut’u kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Hocamıza aziz Tanrı’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sıhhati diliyoruz. Seni unutmayacağız Taner hoca. Yerin aden olsun. Her zaman kalbimizdesin.

VOLKAN DEMİREL

Hatay Spor Sportif Yöneticimiz, kıymetli emek harcama dostum, yüreği hoş kardeşim Taner Savut’u kaybetmenin tarif edilemez acısı içindeyim.  Her zaman büyük bir sevgi ve hürmetle hatırlanacaksın.  Tüm sevenlerinin, hepimizin başı sağ olsun.

FENERBAHÇE

Bir periyot formamızı giyen Atakaş Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’un vefat ettiğini derin bir ıstırap ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Tanrı’tan rahmet; ailesine, Hatayspor’a ve futbol topluluğumuza baş sıhhati diliyoruz.

GALATASARAY

Eski futbolcu ve A. Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’un, zelzele felaketinde vefat ettiğini derin bir ıstırapla öğrendik. Merhuma Tanrı’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm futbol topluluğuna baş sıhhati diliyoruz.

TRABZONSPOR

Atakaş Hatayspor’un sportif yöneticisi Taner Savut’un zelzele felaketi sonucu yaşamını kaybettiğini derin bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız.  Merhum Taner Savut’a Tanrı’tan rahmet; ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Atakaş Hatayspor topluluğuna baş sıhhati diliyoruz.

İSTANBULSPOR

Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un Hatay’da meydana gelen zelzelede yaşamını kaybettiğini büyük bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Tanrı’tan rahmet; ailesine ve Hatayspor topluluğuna baş sıhhati diliyoruz.

ANTALYASPOR

Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un da zelzele felaketi sonucu yaşamını kaybettiğini büyük bir kederle öğrenmiş bulunmaktayız. Taner Savut’a Tanrı’tan rahmet; ailesi, sevenleri ve Hatayspor topluluğuna baş sıhhati diliyoruz.

ALANYASPOR

Eski futbolcumuz, kaptanımız ve sportif yöneticimiz, Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’un, zelzele felaketinde vefat ettiğini derin bir kederle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Tanrı’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm futbol topluluğuna başsağlığı diliyoruz.

ADANA DEMİRSPOR

Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un, vatanımızda meydana gelen sarsıntı felaketinde yaşamını kaybettiğini derin bir ıstırapla öğrenmiş bulunmaktayız. Savut’a Tanrı’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve Hatayspor topluluğuna baş sıhhati diliyoruz.

MKE ANKARAGÜCÜ

Atakaş Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’a Tanrı’tan rahmet; başta ailesi olmak suretiyle Hatayspor topluluğuna baş sıhhati diliyoruz. Yeri aden olsun.

KONYASPOR

Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’a Tanrı’tan rahmet; başta ailesi olmak suretiyle Hatayspor topluluğuna baş sıhhati diliyoruz. Yeri aden olsun.

GİRESUNSPOR

Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un vefatını derin bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Tanrı’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve Atakaş Hatayspor topluluğuna baş sıhhati diliyoruz

GÖZTEPE

Bir periyot kulübümüzde de forma giymiş olan A. Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’un sarsıntı felaketinde vefat etmiş olduğu haberini derin bir kederle öğrenmiş bulunmaktayız. merhuma Tanrı’tan rahmet, ailesine ve Türk futbol topluluğuna baş sıhhati diliyoruz.

ALTAY

Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un yaşanmış olan zelzele felaketi sonucu vefat etmiş olduğu haberini derin bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Tanrı’tan rahmet, ailesi başta olmak suretiyle, Hatayspor ve Türk futbol topluluğuna baş sıhhati diliyoruz.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu