Haber

TFF, depremzedelerin yaralarını sarmak için seferber oldu

Müslüm Özmen, birinci gün itibariyle zelzele bölgesine hareket ederek afet yaşandığı tüm vilayetlerde çalışmalara başladı. Depremzede vatandaşlar, futbolcular, alıştırmacı ve hakemler için felaketin yaşandığı vilayetlerde bulunan Özmen, gerek göçük altındaki vatandaşların kurtarılması gerekse de yardım tertibinde alandaki yönetici olarak yer aldı.

Yıkıntı altında kalan vatandaşların kurtarılması, kurtulanların gereksinimleri an be an takip edilerek yerinden müdahaleler gerçekleştirilirken gene bölgeye giden Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel ile Ampute ulusal grubun hocası Osman Çakmak’ın da çalışmalara katıldıkları açıklandı.

Özmen, Volkan Demirel ve Osman Çakmak ile de görüşürken sarsıntıdan etkilenen kulüplerin yanı sıra teknik adam, alıştırmacı, futbolcu, hakemlerin gereksinimleri karşılanırken bireylerin en inançlı bölgelere sevk edilmesi için uyum sağlandı. Kendisi de Gaziantepli olan Türkiye Futbol Federasyonu Yöneticisi Müslüm Özmen, bir süre daha sarsıntıdan etkilenen tüm vilayetlere yeniden yeniden giderek desteğe muhtaçlığı olan bireylerin uyumu için çalışmalarına hem ferdi olarak hem de TFF ismine devam edecek.

 

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu