Haber

Trabzonsporlu Ümit Bozok: Utanıyoruz

Trabzonspor’un santrforu Ümit Bozok, kendisine ulaşan Fransız basınına bir röportaj verdi.

Ümit, “Pazar akşamı Galatasaray ile oynadığımız maçın akabinde İstanbul’da bulunuyorduk. Fakat ruhsal olarak kolay değil, kendini kafi hissetmiyorsun. Her yerde vahşet imgeleri var, bakamıyoruz bile, oldukça dehşetli. İnsanların hala yıkıntı altında bulunduğunu bilmek oldukça üzücü. Sıhhatli olmaktan, bir konut sahibi olmaktan ve yiyecek yiyebilmekten bile adeta utanıyoruz. Kendinizi çaresiz hissediyorsunuz.” dedi.

“SANKİ BOMBA ATILMIŞ GİBİ!”
Tecrübeli golcü, “Kahramanmaraş’ta akrabalarım var lakin bağlantı problemi bulunmuş olduğu için fazla haber alamıyoruz. Rayane Aabid (Hatayspor oyuncusu) yakın dostum. Ona çabucak ulaşmayı başardım. Bana sarsıntının inanılmaz bulunduğunu söylemiş oldu. Kendisinin oturmuş olduğu yer dayanmış sadece etrafındaki tüm binalar yıkılmış. Bana kentin ortasına adeta bir bomba atıldığını söylemiş oldu.” sözlerini kullandı.

“FUTBOL UMRUMUZDA BİLE DEĞİL”
Ümit Bozok, “Normale dönmemiz uzun zaman alacak. Şu anda futbol umurumuzda bile değil. Türk Halkı’nın güç zamanlardaki dayanışması nitekim inanılmaz seviyede” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu