Haber

Volkan Demirel: Fazla söylenecek bir şey yok

A.Hatayspor, Spor Toto Üstün Lig’in 22. haftasında Gaziantep Futbol Kulübü’ne konuk oldu. Kuvvetli maçı 4-1 yenik bitiren Hatayspor 20 puanda kaldı.

Maçın akabinde açıklamalarda bulunan Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, yenik oldukları için mutsuz oldukların söylemiş oldu.

Demirel, “Gaziantep FK oynadığı oyun ve almış olduğu galibiyetle bugün tebrikleri hak etti. Biz ise oynadığımız oyunla, alandaki duruşumuzla ve tahminen alana çıktığımız takımla tahminen maçın başlangıcında istediğimiz oyunu oynayabildik. Golü bularak avantajlı tarafa da geçtik lakin sonrasında yediğimiz gol ve maçın içinde yaşananlar maçın bu noktaya gelmesine sebep oldu. Bunun bir fazlaca sebebi var. Alana çıkan oyuncu kümemiz, sonrasındaki değişimler ve saha içindeki istediklerim beklediğimiz suretiyle olmadı. Aslen söylenecek ve konuşulacak bazı şeyler olabilir. Fakat olağan ki ben yenilgiden sonrasında burada çıkıp mazeret üretmek istemiyorum. Yenildik, Gaziantep’i ve Erdal hocayı kutlama ediyorum. Fazla söylenecek bir şey yok” sözlerini kullandı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu