Haber

Volkan Demirel’den Christian Atsu ve Taner Savut açıklaması

Spor Toto Üstün Lig takımlarından Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Ganalı futbolcu Christian Atsu ve Sportif Yönetici Taner Savut’tan şimdi Haber alamadıklarını deklare etti.

Volkan Demirel, “Lütfen güvenilir olmadan o kurtuldu, bu kurtuldu diye yazılmasın. İnsanların aileleri var, umutlar ıstıraplar, acılar artıyor.” dedi.

VOLKAN DEMİREL: “HENÜZ HABER YOK”

Demirel, “Atsu ve Taner Savut’tan şimdi haber yok. Hastanede olsalar ben bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım. Fazlaca sorun şeyler yaşadık. Ben varım diye, inanıp gelen insanları incecik aralıktan, havanın bile güç geçeceği bir aralıktan çıkardık, oldukca şükür hepsi kurtuldu. Beşerler gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtarılacak. Tüm kadro ailelerine sığındı. Informasyon geldikçe ben her şeyi paylaşırım” sözlerini kullandı.
Öte taraftan muhabirimiz Arat, Hatayspor yöneticileri Mustafa Özat ve Selçuk Akıllı ile 4 saattir süresince 10 kez art geriye telefonla konuştuğunu, hiçbirinde Christian Atsu’nun kurtulduğunu teyit ettiremediğini tabir etti.

KULÜP TABİBİ KAHVECİ: ŞU AN TANER AĞABEY VE ATSU BULUNAMADI KABUL EDİYORUZ

Hatayspor Kulüp Hekimi Gürbey Kahveci ise arkadaşımız Muhammet Duman’a yapmış olduğu açıklamada, “Dörtyol Hastanesi’ne kaldırıldı” diye haber ulaşınca bilhassa gidip baktık lakin yok. Şu an Taner ağabey ve Cristian Atsu’yu bulunamadı kabul ediyoruz maalesef.” sözlerini kullandı.
Kahramanmaraş Merkezli Richter ölçeğine nazaran 7.7 büyüklüğündeki Sarsıntı Hatay’da da büyük yıkıma niçin olurken Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel de toplumsal medya hesabından yardım davetinde bulunmuştu.

CANLI YAYIN YAPMIŞTI!

Demirel İnstagram hesabından bir canlı gösterim yaparak “Burada hepimiz perişan. Hatay perişan. Hepimiz can çekişiyor. Buraya lütfen ambulans yardımı yapılsın. Hatay kentinde durumlar oldukca makus. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Kim gelecekse gelsin artık. Hiç kimseye ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz” demişti.

ELİNİZDE NE KADAR İMKAN VARSA HEPSİNİ GÖNDERMENİZİ İSTİYORUM

Demirel Türk halkına seslenirken “Ne kadar olanak var ise, hepsini göndermenizi isterim. Yalnızca Hatay değil, çevre vilayetlerde de durum tıpkı. Tanrı isteği için yardım edin” sözlerini kullandı. Tecrübeli teknik adam konuşmasının sonuna hakikat gözyaşlarına boğuldu ve yayını sonlandırdı. Volkan Demirel Özgürlük’e yapmış olduğu açıklamada da “Kıyamet günü geldi diye düşündüm. Çabucak oyuncularımı düşündüm. Hiç kimseye ulaşamadım. Çabucak Burak Öksüz’ün konutuna gittik, enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım’ın durumu da güzel. Tanrı hiç kimseye bu türlü bir acı yaşatmasın. Sokaklar yardım diye inliyor” diye konuştu.

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu