Haber

Wanda Nara’dan şaşırtan Mauro Icardi açıklaması

Galatasaray’ın dönem başlangıcında Fransa’nın Paris Saint-Germain ekibinden aktarma etmiş olduğu Mauro Icardi, gösterdiği performansla taraftarların sevgilisi oldu.

Sarı – kırmızılı taraftarlar yıldız oyuncunun bonservisinin alınması için kulübe baskı yaparken 29 yaşındaki oyuncu sarsıntının akabinde yaptıklarıyla da Türk halkının gönlünde taht kurdu.

SÖZLEŞMESİ SORUN OLACAK MI?

Zelzele felaketi sonrası Görkemli Lig maçları ertelenmişti. Bu ertelenme sebebiyle maç takvimi Haziran ayına sarkabilir. Galatasaray ligin son maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak. Sarı-Kırmızılı grubun kiralık ve mukavelesi biten yıldızları derbi çabasında forma giyemeyebilir. Spor Hukukçusu Anıl Dinçer mevzuyla ilgili Fanatik’in sorularını cevapladı.

“Yerli futbolcular mevzusunda TFF Ustalaşmış Futbolcuların Statüsü ve Transferi Emirinde açık bir karar bulunmaktadır. İlgili talimatın 19/3. Hususunda sözleşme bitiş tarihinden sonrasında resmi karşılaşmaların devam etmesi halinde, mukavelenin mühletinin karşılaşmaların bitimine uzayacağı açık halde yazmakta.

Sadece, yabancı futbolcularda buna ilişik bir karar ne FIFA ne de TFF talimatlarında bulunmaktadır. Bu yüzden, taraflar ortasında meydana getirilen Futbolcu ve Süreksiz Geçirme Mukavelelerinin her birinin bu istikametten incelenmesi gerekmektedir.

Mesela, Mauro Icardi dönem başlangıcında Paris Saint Germain Kulübünden Galatasaray Kulübüne süreksiz olarak aktarma oldu, doğrusu kiralandı. Galatasaray ile Paris Saint Germain Kulübü ve Galatasaray ile Mauro Icardi ortasındaki kontratta mukavele bitiş tarihinin iyi mi yazıldığı ve tanımladığı oldukça kıymetli. “Sözleşme 31 Mayıs ya da son resmi karşılaşmanın oynandığı tarihte sona erecektir” usulünde bir ibare ya da husus var ise ilgili sözleşme liglerin ertelendiği periyodu kapsayacak ve son resmi karşılaşmaya kadar geçerliliğini koruyacaktır.

Sadece, mukavelede yalnız “31 Mayıs tarihinde sona erecektir” sözü var ise ve her iki kulüp ortasında ek olarak rastgele bir muahede yoksa, Futbolcu 31 Mayıs zamanı prestijiyle kendi kulübüne dönmek durumunda olacaktır.”

WANDA NARA’DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA

Mauro Icardi, hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara ile kargaşa ve bunalımlı bir bağ yaşarken, sürpriz bir izahat geldi.

Wanda Nara, 21 Şubat günü İtalyan Rai Due’de gösterilen Belve programının konuklarından biri olduğu açıklandı. Programında fragmanında ise Wanda Nara’nın Icardi hakkında söylediği kelamlar yer aldı.

Wanda Nara, Arjantinli yıldız için, “O benim kocam. Yaşam uzunluğu beraber olacağız. Biz birlikteyiz ve her zaman âlâ bir aile olduk.

Neredeyse 10 senedir evliyiz. Benim için bu bir baht lakin onun için bilmiyorum. Ümit ederim sonsuza kadar devam eder” sözlerini kullandı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu