Haber

Zlatan Ibrahimovic gözyaşlarını tutamadı: Her zaman kalbimde olacaksın

Avrupa futbolunun gelmiş geçmiş en âlâ golcülerinden biri olarak gösterilen Zlatan Ibrahimovic mesleğine Milan’da devam ediyor. Dönem sonunda kontratı sona erecek olan 41 yaşındaki oyuncu geleceğiyle ilgili şimdi bir karar almadı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Zlatan Ibrahimovic, dostluklarının uzun yıllara dayandığı gazeteci Thijs Slegers ile konuşurken gözyaşlarını tutamadı. Slegers, 2020 yılından beri lösemi hastalığı ile uğraş ediyor.

‘HER VAKİT KALBİMDE OLACAKSIN’

Kan bağışını teşvik edici bir tv programında Selegers ile manzaralı bir görüşme gerçekleştiren Zlatan Ibrahimovic, arkadaşlıklarının iyi mi başladığını da söyledi. Efsaneleşmiş yıldız genç yaşta Ajax’a geçirme olduğunda Slegers ile dost olduklarından bahsetti.

“Hollanda’da kimseyi tanımıyordum. Br gazeteci benimle irtibata geçti ve beraber yemeğe gittik. O andan itibaren dost olduk.

Thijs bana her zaman destek oldu ve her zaman bağlantı halinde olduk. Her zaman kalbimde olacaksın. Sana yalnızca seni sevdiğimi söylemek isterim dostum.”

THIJS SLEGERS KİMDİR?

Thijs Slegers, Hollanda’da bir gazeteci olsa da, futbol dünyasında PSV Eindhoven’ın basın sözcüsü olarak bilinmektedir.
Ortalama 10 gün evvel, insanları kök hücre ve kan bağışı halletmeye teşvik ederken kendi durumunu da şöyleki deklare etti; “Artık bana yardım edilemiyor, lakin diğerlerine yardım edilebilir.”

Hollanda’da büyük beğeni toplayan bu çağrı, farkındalığı çoğaltmak için TV’de bir canlı yayında ve stadyum panolarında yer aldı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu