Orduspor
Trend

Orduspor Başkanı Kim?

Orduspor Başkanı Kim?

Orduspor başkanı kim; yapılan son seçim ile beraber Orduspor başkanı Savaş Şimşek olarak belirlenmiştir. Başkanın özellikle alt yapı oyuncularının desteklenmesi ve bölgenin yetenekli oyuncularının keşfedilmesi konusunda hassasiyet göstereceği belirtilmektedir. İlerleyen aşamalarda üst liglere çıkmaları hedeflenen bu takımın bölgesel futbola büyük katkı sağladığı ispatlanmıştır. Yapılan yeni stat ile beraber seyirci desteğinin de artacağı tahmin edilmektedir.

Orduspor 1967 Kulüp Başkanı Kimdir?

Savaş Şimşek kulübün başkanı olarak belirlenmiştir. Yapılan seçimde özellikle alt yapının geliştirilmesi için ve genç oyuncuların desteklenmesi adına atılacak olan adımların vaatlerinin büyük katkı sağladığı görülmektedir.

  • Başkanın futbol okulları kurulmasını desteklediği açık olarak belirtilmiştir.
  • Alt yapıdan yetişen oyuncuların kulüp kadrosunda öncelikli olacağı tahmin edilmektedir.
  • Yapılacak olan transferler ile yapı güçlendirilirken takımın borçları için de gerekli olan finansal adımlar atılacaktır.

Yapılan son müsabakalar da takıma dair müdahalelerin ne derece yerinde olduğunu bir kere daha göstermektedir.

Orduspor Borcu Ne Kadar?

Orduspor başkanı kim; Savaş Şimşek atacağı mali adımlar ile bu sorunun büyük ölçüde ortadan kaldırılması için çaba sarf edeceğini açıklamıştır. Şuanda takımın geleceğini tehdit eden bir maddi sorunu bulunmamaktadır. Yapılan yeni stat üzerinden elde edilen seyirci desteği ile mevcut borçların da büyük ölçüde kapatılacağı tahmin edilmektedir. Bu aşamada taraftarın firma tarafından piyasaya sürülen lisanslı ürünleri almaya da önem vermesi tavsiye edilmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu