Orduspor
Trend

Orduspor Başkanları

Orduspor Başkanları

Orduspor başkanları arasında yapılan son seçim ile Savaş Şimşek başkanlık görevine getirilmiştir. İlerleyen sezonlarda oldukça verimli bir duruş sergileyerek üst liglere çıkacağı tahmin edilen Orduspor’da Savaş Şimşek’in başkan seçilmesi memnuniyet uyandırmıştır.

Orduspor Eski Başkanları

Orduspor 1967 senesinde kurulmuştur. Bu sezon başkanlığını Savaş Şimşek’in üstlendiği takımda defans hattının kuvvetli olduğu ve bulunduğu Bölgesel Amatör Lig kapsamında başarılarını sergilemeye devam ettiği fark edilmektedir. Başkanın da etkisi ile beraber hem borç durumunun dengelenmesi hem de takımın alt yapısının kuvvetlendirilmesi önerilmektedir. Bu şekilde alt yapıdan yetişen oyuncular ile ek bir transfer masrafına gerek olmaksızın takımın üst seviyelere çıkacağı tahmin edilmektedir. Taraftarın desteğinin de bu aşamada büyük önem arz ettiği başkan tarafından vurgulanmıştır. Yapılan mücadelelerde takımın taraftarlarca yalnız bırakılmaması en temenni edilen hususlardandır.

Orduspor Hakkında Son Haberler

Orduspor başkanları arasında her birinin takımın büyümesi ve gelişmesi için yoğun bir çaba sarf ettiği anlaşılmaktadır.

  • Yenilenen 19 Eylül stadyumu sayesinde muhteşem bir futbol seyir deneyimine ilk adımınızı atabilirsiniz.
  • Ordu’nun bir spor şehri olması için gerekli olan tüm adımlar eksiksiz bir biçimde atılmıştır.

Buı temennilerin yerine gelmesi durumunda takımın taraftarın da desteğini alarak üst liglerde varlık göstermesi daha kolay olacaktır. Orduspor sayesinde hem Bölgesel Amatör Lig’in hem de yükselebilirse 3. Lig’in futbol kalitesinde büyük bir artış meydana geleceği düşünülmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu