Orduspor
Trend

Orduspor Hangi Ligde Oynuyor?

Orduspor Hangi Ligde Oynuyor?

Orduspor hangi ligde oynuyor; Bölgesel Amatör Lig ve 3. Lig’de varlık gösteren Orduspor büyük bir çıkış yakalamayı hedeflenmektedir. Hali hazırda 3.Lig’de performans sergilemeye devam eden Orduspor’un başkanlığını Savaş Şimşek üstlenmiştir. Yapılan yeni stat ile de takımın sportif faaliyetlerini artık eskiye nazaran çok daha verimli bir biçimde yerine getireceği tahmin edilmektedir. Bu şekilde Ordu’nun bir spor şehri olması adına da yatırım yapılmıştır. Taraftarlardan da takıma destek olmaları beklenmektedir.

Orduspor Hangi Grupta Oynuyor?

  1. Lig kapsamında mücadele ederken en büyük rakiplerinden olan Edirnespor ve Gümüşhanespor ile rekabet etmeye devam etmektedir. Bu aşamada takımın defans ağırlıklı olsa da ilerleyen haftalarda yapılacak olan transferler ile oldukça başarılı bir çizgi tutturacağı tahmin edilmektedir. 3. Lig kapsamında başarılı olması durumunda 2. Lig’e yükselme umutları da devam etmektedir. Orduspor’un kadrosunun ilerleyen haftalarda özellikle alt yapıdan yetişen gençler ile destekleneceği görülmektedir.

Orduspor Şuan Hangi Ligde?

Orduspor hangi ligde oynuyor; 3. Lig kapsamında aktif olan bu takımın ilerleyen haftalarda göstereceği performansa bağlı olarak üst liglere çıkma şansının devam ettiği açıktır. Bu başarıda Savaş Şimşek’in de rolünün oldukça yüksek olduğu görülmektedir. Orduspor’un spor tesislerinden çocukları için spor kurslarına kadar birçok alanda Ordululardan takdir kazandığı görülmektedir. Yeni yapılan stat ile beraber Orduluların desteğini seyirci koltuklarında da görmek arzu edilmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu