Orduspor
Trend

Orduspor Puan Durumu

Orduspor Puan Durumu

Orduspor puan durumu 3. Lig’den çıkmak için yeterli olursa oldukça dişli rakipler ile bir arada mücadele edeceği 2. Lig’e çıkmaya hak kazanacaktır. BAL ve 3. Lig kapsamında sergilemiş olduğu performans ile son senelerde en çok umut vaat eden takımlar arasında değerlendirilmektedir. Savaş Şimşek önderliğinde yapılan atılımlar ile beraber Orduspor’un prestijli takımlar arasında yerini alması için büyük çaba sarf edilmeye devam edilmektedir.

Orduspor Puan Durumu /2021

Puan durumu konusunda defans ağırlıklı bir duruş sergilediği için zorluklar yaşamaktadır. 3. Lig’in 2. Grubunda yer alan Orduspor’un bu gruptan çıkması için son dönemlerde atmış olduğu teknik adımların başarı getireceği tahmin edilmektedir. 2. Grupta 8. Sırada bulunan takımın özellikle forvet hattının yapılan yeni transferler şile birlikte güçlendirilmesi hedeflenmektedir. Bu şekilde maçları izleyen kişilerin seyir keyfinin de büyük ölçüde artış göstereceğinin bildirilmesi gerekir.

Orduspor 1967

Orduspor puan durumu konusunda yapılan son müdahaleler ile beraber yerli oyuncuların transferlerinin ne derece başarılı olduğu bir kere daha fark edilmektedir.

  • Futbol okulları ile beraber genç yeteneklerin tespit edilmesi ve takımın bünyesine katılması için çok çaba sarf edilmektedir.
  • Orduspor’un sadece erkek futbol takımı değil kadın futbol takımı oluşumu konusunda da çok iddialı bir duruş sergilediği görülmektedir.

Alt yapıya yapılan bu yatırım ve destekle beraber takımın ilerleyen senelerde elde edeceği başarının temelleri hazırlanmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu