Orduspor
Trend

Orduspor’da Yeni Haberler

Orduspor’da Yeni Haberler

Orduspor’da yeni haberler ve transfer gündemi ile umut vaat etmeye devam ediyor. Özellikle BAL ve 3. Lig kapsamında göstermiş olduğu performans ile son senelerde büyük çıkış yakalamıştır. Yapmış olduğu transferlerden ziyade alt yapıdan yetişen oyuncuları ile memnuniyet uyandırmaktadır. Ordu’nun futbol ile ilgili olan gençlerinin akıllarına gelen ve şanslarını denemek isteyecekleri ilk merkez olmak için de büyük çaba sarf ettiği görülmektedir.

Yeni Orduspor Transfermarkt

Alt yapı çalışmalarından beklenen elde edilirse uzun vadede büyük başarılara imza atacağı beklenen bu takımın başkanlığını Savaş Şimşek üstlenmektedir. Özellikle futbol okulları ve futbol alanında kendini yetiştirmek isteyen gençlere sunmuş olduğu diğer fırsatlar ile memnuniyet uyandırmaya devam etmektedir.

  • Yapılan yeni stat ile seyircilerin de desteğini daha net hissetmek mümkün olacaktır.
  • Yeni statta sergilenen futboldan yüksek kalite ve verim elde edilmesi için her detay profesyonelce düşünülmüştür.

İlçe takımlarının gelişim kaydetmesi için de büyük bir atılım olduğunun farkında olmalısınız. 1967 senesinden bu yana aktif olan takımın son senelerde büyük bir çıkış yakaladığının altı ayrıca çizilmelidir.

Orduspor 1967 Haberleri

Orduspor’da yeni haberler Savaş Şimşek önderliğinde transferler ve kulüp borçları konusunda büyük atılımların yapıldığı bir kere daha fark edilmektedir. Kulüp borçlarının ortadan kaldırılması için girişimlerde bulunulmaktadır. Seyircilerden gelen destek ile takımın toparlanması için daha büyük bir fırsat elde edilecektir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu